Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jeden z lepszych zarobków na mniejszych lvl'ach na Teoden.eu


GordOnix ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

#Wstęp

Cześć , w tym poradniku chciałbym pokazać w jaki szybki i korzystny sposób zarobić na mniejszych poziomach na serwerze Teoden.eu. Sposób

może jest dla niektórym , grających na serwerze znany, choć chciałbym go przedstawić, bo zapewne są i takie osoby które nie znają tego sposobu.

#Jaki to sposób ??

1 - Robimy postać najlepiej WP 41-55 Poziom.

2 - Robimy EQ (jakie ? dokładnie będzie opisane poniżej)

3 - Wybieramy się Do v2 lub DT i dropimy pewne dwa itemki oraz Yang.

 

#Jakie to itemki ??

- Kryształ 09812967784896579191.png(1 Kryształ, 12 - 15 kk)

 

- Marmur (Mały Trujący Pająk oraz Demon włócznik) 68990875361203726262.png oraz 45536542699416796631.png(1 Mamur 10 - 12 kk)

 

+ Yangi które lecą w czasie Dropu.

 

#Jakie Itemki by ogarnąć spota.

- Fms Sr 35 + , KD potwora / Kryta najlepiej +5.

Zbroja na 42/48/54 +9 Z kd Obrony +5 , uchylenia +5 , Wita +5 z Bonami 3k HP , 10 do pz, 50 wartości, oraz 15 strzały)

Buty Feniksa +9 Bony : Krytyk, omdlenie, HP , strzały.

Naszyjnik obojętnie jaki z bonami , Omdlenie, HP , Strzały + Krytyk

Bransa najlepiej z łez z bonami 3k HP, 10 do pz + Nieumarłe (jeżeli chcecie dropić na DT)

Kolczyki najlepiej Ebo z bonami odporność na strzały oraz trutkę + nieumarłe (Jeżeli chcecie dropić na DT)

Tarcze na 41 +9 z bonami, Nno, int , blok, siła + Nieumarłe (jeżeli chcecie dropić na DT)

Hełm na 41 +9, z bonami Otrucie, Regeneracja pz , szybkość ataku + Nieumarłe (jeżeli chcecie dropić na DT)

 

Oczywiście do tego wszystkiego kupujemy od Handlarki , Dłonie krytyka , roski oraz wody.

 

#Moim zdaniem gdzie lepiej dropić DT czy v2 ?

Hmm, uważam że dwa te dwa miejsca są dobre, chociaż większość czasu poświęciłem dropienie w v2, ponieważ marmury troszkę szybciej schodzą od demonów, ale jak kto woli.

#Czy opłaca się ubierać rękawice złodzieja podczas dropu ?

Według mnie, nie opłaca się ponieważ nic nie daje, ale rękawice są bardzo tanie i banalnie można je dropnąć, więc wasza wola.

xD 

Opublikowano

Kryształy polecałbym wymieniąć na małże 1 kryształ = 5 małży z expa do 70 miałem 22kryształy =110 małży i można otwierać red perla ~80kk

x


Opublikowano

Prawdo podobnie również będzie , muszę tylko znaleźć czas.

Napisz mi na PW, jak mogę zarobić :)

Opublikowano

Napisz mi na PW, jak mogę zarobić :)

 

Na 90 + Tylko i wyłącznie chodzenie na Wyzwanie Lasu , czasami nawet dwa nasionka można dropnąć+ perły. Więc za jednym razem ok 600kk.

 

Niedługo na moim kanale YT pojawi się ten Dungeon , i zobaczysz co i jak ;)

xD 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...