Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer Katolicki [Survival+ Frakcje] Wiekszy exp !


.CapthaPL.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ZJEBANY WALONY SERVER...

Grałem se na servie, myslalem ze jest fajny ;) Potem spotkałem właściciela CapthaPL, nagrałem reklame weszedł drugi właściciel (DonaldTusk) wkur*il sie ze miałem fly'a, nawet nie wiedział ze captha mi go dał na potrzebe nagrania.. później zrozumiał, captha kazal mi go ignorowac, ok ZIGNOROWAŁEM GO... pozniej sie znowu wkur*il i mówił że nie chce reklamy, chochiaz glowny wlasciciel chcial... pozniej sie głowny właściciel (CAPTHA) rozłączył sie z rozmowy powiedział ze pogada z tuskiem (DONALDTUSK) gdy nagrałem kolejną scene. wtedy dostałem (NIE WIEM SKĄD) bana na ip.. a później jeszcze mnie capthaPL usunął ze skype (LUB ZABLOKOWAŁ)!!!!!!!!!

 

POWTARZAM

 

Grałem se na servie, myslalem ze jest fajny ;) Potem spotkałem właściciela CapthaPL, nagrałem reklame weszedł drugi właściciel (DonaldTusk) wkur*il sie ze miałem fly'a, nawet nie wiedział ze captha mi go dał na potrzebe nagrania.. później zrozumiał, captha kazal mi go ignorowac, ok ZIGNOROWAŁEM GO... pozniej sie znowu wkur*il i mówił że nie chce reklamy, chochiaz glowny wlasciciel chcial... pozniej sie głowny właściciel (CAPTHA) rozłączył sie z rozmowy powiedział ze pogada z tuskiem (DONALDTUSK) gdy nagrałem kolejną scene. wtedy dostałem (NIE WIEM SKĄD) bana na ip.. a później jeszcze mnie capthaPL usunął ze skype (LUB ZABLOKOWAŁ)!!!!!!!!!

Komputer:


- Intel Core i7-4690k (procesor)


- Gigabyte GeForce GTX 970 G1 Gaming (karta graficzna)


- ASRock H97 Anniversary (płyta główna)


550711472294225736658.png

Nowicjusz
Opublikowano

Noo, przyznam że niezła historyjka i ze względu na to na 100% nie zagram ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...