Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jakie najlepsze dodatki do Famasa ?


Tomexs

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam takie pytanie,a mianowicie jakie będą najlepsze dodatki do famasa

Na famasie mam zamontowany

cel. RedDot

Mag. Vipery

kolba Thunderbolt

lufa Predator

i tu pytanie czy vipery dla tej broni są dobre na bliski kontakt czy lepiej jakieś inne które zwiększyłyby DMG ?

i czy kolba nemezis będzie do niego lepsza ? Najlepiej jakby mi ktoś podał najlepszą konfiguracje :P

Opublikowano

Kolbe Thunderbolt zamień na kolbe nemezis. Resztę dodatków zostaw tylko zamień kolbę i będzie git.

GRATULUJĘ CZYTAJĄC TO ZMARNOWAŁEŚ 10s ŻYCIA

Opublikowano

a lufa +4 zamist +3 dużo mi da bo jakoś nie widzie większej różnicy no chyba że w AK - wtedy jest zauważalna :P

Opublikowano

Nie gralem nigdy famasem, bo nie mam assaulta. Mam za to 3 rodzaje magazynkow na wlasnosc vipery, 4rzedowe i wwz. As val tez ma taka szybkostrzelnosc jak famas i do niego zakladam magazaynki +16 ammo bo jak mam vipery albo te na sam dmg to ammo sie konczy w pare sekund. Kup sobie na 1 dzien na poczatek i zobacz czy tobie takie rozwiazanie tez bedzie odpowiadac.

 

@down inzynier, nie recon...

A co do dodatkowej ammo w magazynku to chodzi o czestotliwosc przeladowywania.

Opublikowano

@Up.

Sniper i assault to 2 całkiem inne sprawy.

Do snipera ammo jest potrzebne, a do assaulta jak największe DMG, bo ammo ma nieskończone.

@Down

Co do bycia noobem to bardziej już zależy od skila a nie broni:D

Ostatnio z sv-98 mnie wyzywali bo padali jak muchy:D

436951440626370320491.png

Opublikowano

Do famasa tylko nemesiz , reszta nie daje rady,,,, bron lata na boki :) czyli kolba nemezis reszta , co tam chcesz i jazda ;) bedziesz nobem :)))

x

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam, mam famasa z takimi dodatkami:

Celownik: RapidAim RedDot

Lufa: Predator

Kolba: Nemesis

Magazynki: Vipery

Według mnie to najlepsze dodatki wogóle mi nie lata jak strzelam;))

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...