Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pre-Zapowiedź],[No WL],[Dedyk],[No premium] Xavery/Xavier Budowa serwera RPG Pluginy pod ten typ


Mearx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Modzie Jeśli temat łamie regulamin forum prosze o tym napisać torche wcześniej gdyż nie chciałbym stracić kontaktu z graczami chce wszystko rozwiązać polubownie.

Masz dość bugujących sie pluginów nie obecności OP którzy moga je naprawić?

mam coś dla ciebie:... Każda budowla bedzie oparta o minecraft nie o pluginy wiec masz pewnosć że sie nie zepsuje.

Witam wszystkich którzy odwiedzili temat

Jak w temacie zamierzam zbudować serwer MC
Na zasadzie RPG

Ta prezapowiedź ma na celu ustalenie czy mój pomysł sie podoba

Mianowicie:

Sloty 40+

Mapa Bedzie BARDZO oryginalna 0 kopiowania 0 plagiatu to pionierski projekt

Pluginy : Heroes ( lub o podobnym działaniu) i tym podobne [ Opcionalnie Factions] ale bez zaśmiecania

Przewiduje Vip lecz bez funkcji wprowadzających zbytniego dysbalansu
Admini: Xavery [ Ha , Pomysłodawca , Sponsor ]

Rekrutacja względnie zamknieta chodz dobry team dobry serwer

Dodatkowe info;

( w tym miejscu bd wprowadzać edycje)

chce zbudować wolny serwer wolny w sensie bez ograniczeń mam wiele pomysłów by to osiągnąć

Mój autorski pomysł pod nazwą "Event Series" To wiele lochów i stancji stworzonej przezemnie by można bylo bawic sie jeszcze lepiej :D.

 

 

za ew błedy przepraszam temat pisany "improwizując"

Temat bedzie codziennie aktualizowany w celu opisania postępów

 

Zapraszam do komentowania Lub pisz bezpośrednio PM

Podać wiecej info?
Pytajcie napewno pominolem wiele wątków

Głowa pełna pomysłów ;D

 

Znasz mnie ? Na moim profilu masz wszystkie info by sie ze mną porozumieć






Szukaj mnie pod
Xavery , Xavier , Xav, XavXav

Opublikowano

Ref.
Dodaje dod info.
Budowa spawnu postępuję powoli ale konsekwętnie. ( powód? spawn bedzie bardzo duży)
Decyzja o braku opcji VIP zastępczy system w opracowaniu.


ZAPRASZAM DO KOMENTOWANIA POMYSŁU I NAKIEROWANIA MNIE NA WASZE GUSTA


Edit
17:31 11.02.2013r
jak już pisałem na moim serwie nie bedzie VIP ani zadnego tego typu rzeczy
Jednak bedzie można kupować usługi dostęp lub nawet itemki więcej info podam po opracowaniu.

Absolutny brak możliwości zakupienia funkcji Admin

 

Kolejny edit
baza pluginów ( bedzie tu napisana nie mam nic do ukrycia)
World Edit ( budowa mapy)
Heroes ( lub podobny )

 

 

 

 

 

 

 

 

Ciekawostka ... wiesz ze na moim serwie nie bedzie rang typu Admin gracz?
ale to na potem...




Witam KIlka info odnośnie Eventów


Dla mnie spleef czy parkour to nie event...
Przygotuję:
Wierze
Lochy
"Twierdze"
itp...
Masz pytania? pisz

Szukaj mnie pod
Xavery , Xavier , Xav, XavXav

Opublikowano

Odświerzam
Niedługo będzie beta serwera na hamachi werwer bedzie pod WL
Potrzebuje ok 5 graczy na czas ok 2 dni .
Prawdopodobny czas bety to przyszły tydzień.
zainteresowani piszcie
Nick

Wiek
Ts skype
To ostatni jest wymagane gdyż chce mieć kontakt z testerami
Oczywiście taka postawa będzie nagrodzona drobnym upominkiem poczas gry jeśli zechcą dalej grać.
Pozdrawiam Xavery.

Szukaj mnie pod
Xavery , Xavier , Xav, XavXav

Opublikowano

Witam
Wczoraj TJ (sobota 16.02.2013)
Przeprowadzilem z grupką 4 osob test serwera ,
oczywiście spawn nie gotowy ani cały event series Lecz baza pluginów jest gotowa coprawda trzeba dopracować pl heroes
Pozdrawiam Xavery

Szukaj mnie pod
Xavery , Xavier , Xav, XavXav

Opublikowano

Witam z powodu braku czasu nie aktuaizowalem tmeatu ale teraz zabieramy sie do pracy
Niedługo zamieszcze SS z spawn i częscią eventów

Pozdrawiam Xavery


WAŻNE INFO
Prawdopodobny host to csrv 40 slot na początek

Szukaj mnie pod
Xavery , Xavier , Xav, XavXav

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...