Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

■ Hueco Mundo ■ [1.4.6/1.4.7][SV+Frakcje+Free-build][40S][Dedyk][Działki][Miła atmosfera]


Sharkey

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dla modów : Ta reklama jest oficjalna. Proszę usunąć inne lub zamknąć.

Hueco Mundo

serwerminecraft.png

adresip.png

s1.huecomundo.pl

informacjed.png

myslnik.pngTryb rozgrywki: Survival + Frakcje + Free-build + SG + PB

myslnik.pngBiała lista: Nie

myslnik.pngIlość slotów: 40

myslnik.pngZwierzęta: Tak (na mapie SV+Frakcje)

myslnik.pngPotwory: Tak (Na mapie SV+Frakcje)

myslnik.pngPvP: Tak (Na mapie SV+Frakcje)

pluginy.png

Dobrane
/plugins

ekipal.png

Właściciel - MilordGibon
Head Admin - ...
Administrator - Fabin21, byczekmati06, frodo, hahafilip
Moderator - Mysterious

dodatkoweinformacje.png

Na serwerze jest arena do PaintBall\'a oraz SurvivalGames.
Na działkach jest creative, lecz na mapie survival+frakcje nie. Mamy 2 oddzielne ekwipunki. 1 na FB i 2 na SV.
Życzymy miłej gry :)

Możliwość zakupu vip / s vip
Forum - na serwerze

Zalecamy używać SpoutCraft - https://www.huecomundo.pl/SpoutCraft.jar - dla zminimalizowania lagów

byadampoloczek.png

Opublikowano

Konkurs na Hueco Mundo

Do wygrania :

1 miejsce super vip na miesiąc

2 miejsce vip na miesiąc

3 miejsce vip na 2tyg.

Więcej informacji na stronie serwera.

Opublikowano

Widzę ,że Shark nie zechciał nawet zobaczyć mojej wersji reklamy i zrobił zły tytuł(nie powinno byś typów ,bo to mieszaniec). Jeżeli mogę prosić administrację ,o zmianę tematu na:

 

■ Hueco Mundo ■ [1.4.7][24/7][Mieszaniec][40S][Dedykowany][Automatyczne działki][Miła atmosfera]

Serwer powinien być aktywny do czwartku ,bo został wysłany serwer dedykowany do kolokacji do Atmana w Warszawie i w środę ma być gotowy do instalacji ,a konfiguracja go zajmie mi około dnia ,jeżeli nic mi nie przeszkodzi. Przepraszam za przerwę w dostawie rozrywki.

 

Niedługo założę nowy temat z inną treścią reklamy. Nowa reklama powstanie po ponownej aktywacji serwera.

Szukasz taniego i dobrego serwera? Click na sygnaturę:


whmcslogo.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...