Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pierwszy Tekkit Lite FB w Polsce! [Dedyk][24/7][NO-WL][No-Premium]


pixelith

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Polska w budowie!

Zapraszamy na serwer "Polska w budowie", prawdopodobnie pierwszy serwer Tekkit Lite Freebuild w Polsce! Zapraszamy do wspólnej gry!

 

IP: mc.lesiuk.net:25566

Działki: 1 darmowa!

Typ gry: Freebuild + survival na mapie surowcowej (tekkit lite)

Regulamin: na spawnie

Slotów: 100

Dedyk: no kuhwa!

Admin techniczny: Unek (ja)

Właściciel: Moih (ten co nic nie robi)

 

IP: mc.lesiuk.net:25566

Zapraszamy!

zapraszamy również na serwer teamspeak 3: mc.lesiuk.net:1337

do gry potrzebny launcher: xxx

Opublikowano

wbijam tylko się sptachuje

kurde ja mam comunity error czy cos takiego czemu :(

Java socket expansion czy cos takiego lol :()

Nostale DE

DonPedro

LeveL=40

Job=25 na sp 14

chcesz zemną pograc pisz na pw

Opublikowano

Yyy to only premium bo lancher coś nie działa ;o

 

@edit

Sorry coś mi się nie wczytało jest ok :D

 

@edit

Server ładnie się prezentuje, ogar administracja, w ch** i trochę działek :) (moim zdaniem działki mogły by być trochę większe :P )

 

 

Opublikowano

Zajebisty serwer :> .
Polecam wszystkim co lubią w miłej atmosferze budować i wgl .
Na Ts3 miła atmosfera polecam serwer !


Wróciłem.
664501451058467508490.png

Opublikowano

Ztrollowałem lekko Admina a On Mnie zbanował bez żadnych upomnień a szczerze to był ban za nic

a tu jeszcze dowód ze ''Unek to dzieciak''

 

 

 

 

 

i piszą ze za multikonto . multi konto zrobiłem po banie po to aby wyjaśnić sprawe ... admin odrazu kto wszedł dał bana w tym jakiemuś typkowi za nic więc to też mówi że ten serw to nie serw . Piszą też że ja ich obrażałem a sami mi zmienili nick nie napisze jaki bo to naprawde jest głupie .co oni tam robią

 

Opublikowano

Gutek - uruchom launcher, z lewej wybierz "Tekkit Lite", wpisz nick i zaloguj się ;)

Uruchamiam launcher z lewej nie ma nic do wybrania białe puste okno

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...