Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz]ShadowRaze[Frakcje+Survival][20-40 slotow][HOT]


Schinner

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

81192527440899947200.png

Informacje.png

strzalka.gifTYP: Gildie+Survival

strzalka.gifSloty: 20-40+

strzalka.gifIP: 188.165.206.68:5496

strzalka.gifPotwory: Tak

strzalka.gifZwierzęta: Tak

strzalka.gifPvP: Wiadomo że tak

strzalka.gifPremium: Mozna ale nie trzeba.

strzalka.gifNether: Tak

strzalka.gifBialaLista: OFF

Administracja2.png
[H@]LiroyPL,[Wlaściciel]Stavl

Rekrutacja trwa.

pluginy.png
Wiele...

InformacjeDot.png
Witam.Nie bede owijał w bawełne.Stworzylismy nowy serwer typu Survival+Frakcje czyli gildie.Serwer jest nowo powstały , więc mamy nadzieje ze uda nam sie wybic a wy nam w tym mozecie pomoc.Serwer wystartuje jutro czyli 9 lutego 2013r o godzinie 15.00.Ip podam 15 min przed startem.Na start planujemy 15 slotow, lecz jezeli serwer sie rozwinie powiekszymy ile bedzie mozna.Na serwerze bedzie mozna zakupic vipa oraz supervipa[wiecej info w grze].Wiec serdecznie zapraszamy i dziekujemy za przeczytanie tej zapowiedzi.

Generator by -outi-

71810988336581739233.png

Opublikowano

Nick: Lowca

Wiek: 13

Ts: Nie mam ale mogę zainstalować :P

Mikrofon: Mam i działa tylko jest trochę cichy :D

Doświadczenie: Mam duże ponieważ miałem mój server 6 miesięcy i nawet był uczęszczany przez dużą liczbę osób. Byłem również moderatorem na 3 serverach.

Dlaczego ja: Ponieważ jestem ogarniętą osobą lubię pomagać ludziom na servach i wniósł bym dobra atmosferę nie mowie że jej nie ma :P

Znajomości komend: Nie znam wszystkich ale gdzieś tak mieszczę się 8/10%

Pozdrawiam całą administracje servera>

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...