Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Jedyny na świecie][Nowa edycja][Non-premium][Nowa rozgrywka][150 slotów] CaveMiner


JAJUGOSHY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

logo.png


Informacje.png



Adres serwera: mc.caveminer.pl


Sloty: 150


Potwory: Tak


Zwierzęta: Tak


PvP: Tak (Arena)


Premium: Nie


WL: Nie


Nether: Tak



Pluginy.png



Autorski plugin "CaveMiner", pisany tylko i wyłącznie dla tego serwera.


Essentials


WorldGuard


WorldEdit


i inne mniej ważne.



Team.png



HeadAdmini:


Jajugoshy


kyku


Na inne rangi trwa nabór



Video.png



http://www.youtube.com/watch?v=eMCmzjxY-nE



Oserwerze.png



CaveMiner to jedyny w swoim rodzaju tryb rozgrywki dla minecraftowiczów.


Odkąd minecraft wszedł na rynek robi furorę wśród graczy, niektórym podstawowy tryb rozgrywki się znudził,


dlatego wielu wychodzi z ideą nowych typów rozgrywki. Dlatego właśnie powstał serwer CaveMiner.


Serwer ten powstał w oparciu o autorski plugin, a typ rozgrywki jest nowy, i unikany.


Celem gry jest tworzenie swojej własnej jaskini oraz zdobycie wszystkich możliwych udogodnień.



Nowa edycja startuje dzisiaj o 19:00.


Zapraszam


..:: Serwer CaveMiner ::..

Znawca
Opublikowano

Wydaje mi się czy jest to coś jak skyblock tylko, że pod ziemią tak?

Jeśli tak to wbije napewno

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Opublikowano

Coś jak sky-block w jaskini brzmi interesująco :> . Zagram już biore kumpla do grania !
Mam nadzieje że będzie punktualnie o 19:00 .


Wróciłem.
664501451058467508490.png

Znawca
Opublikowano

NIE POLECAM SERWERA !

DLACZEGO?

1. GRAJA TAM PRAWIE SAME DZIECI, Z KTÓRYMI NIE MA ZADNEGO KONTAKTU. MYSLA TYLKO O TYM ABY CIE W JAKIS SPOSOB OJEBAĆ.

2. ADMINISTRACJA WGL NIE POMAGA, A JESLI IM SIE NIE CHCE ODPOWIADAC NA PYTANIE POPROSTU DAJA CI MUT'A !

3. MODY GRAJA JAKO ZWYCZAJNI GRACZE Z WYJATKIEM TEGO ZE ITEMY BIORA Z GM.

 

OGOLNIE NIE POLECAM ! SZKODA NERWÓW

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Opublikowano

Po 1 moderatorzy nie mają gamemode, tym bardziej GlobalModeratorzy.

Po 2 nikt nie mutuje kogoś bez powodu, z tego co mi wiadomo spamowałeś pytaniem, więc...

Po 3 zareklamuj serwer żeby wchodzili dorośli, w czym problem, ja sobie graczy wybieram ??, wchodzi kto chce.

Zapraszam


..:: Serwer CaveMiner ::..

Znawca
Opublikowano

@up Bez gamemode?

To jak wyjaśnisz to, że mają w jaskiniach po 50mob spawnerów który jeden kosztuje 150k

A stak cobbla sprzedaje się za jakieś 300kasy.

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Opublikowano

@up Tak wyjaśnie, że przez mój błąd zostały enderchesty nie skasowane na świecie spawnu, i dlatego na starcie kilka osob mialo po pare diaxow, czy tez mobspawnery.

 

3x@up A co do administracji, jestem sam administratorem, więc jeśli piszesz admini, to nie masz zielonego pojęcia o serwerze. A jeśli chodzi Ci o GlobalModow to pisz tak jak jest.

Zapraszam


..:: Serwer CaveMiner ::..

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...