Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT]Dawanie itemów z /gm 1 na /gm 0 gdy jest to zablokowane? To możliwe!


hardcor23

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Na dosyć wielu serwerach można kupić Vip, svip itp.

Czasami te rangi mogą używać komendy /gamemode 1 (lub /gm 1). Jednak również często jest zablokowana możliwość brania itemów z gm 1 na gm 0 <_<

Dzięki temu poradnikowi to się zmieni! Pokażę wam jak zdobyć itemy z gm!

Zacznijmy:

1. Włączamy gm 1 i bierzemy do ekwipunku itemy jakie chcemy mieć.

2. Wpisujemy komende /q.

3. Wyrzuci nas z serwera z napisem - Client closed connection.

4. Wchodzimy ponownie na serwer.

5. Cieszymy się itemami z /gm 1!!!

 

To mój pierwszy poradnik, proszę o wyrozumiałość ^_^

wyyVCZZ.png

Proszę o zdjęcie tych 25%, bardzo się staram. ^^

Opublikowano

ale co tutaj jest bo nie rozumiem ? myślałem że to tutorial że możemy posiadać gamemode a nie że musimy jeszcze za to płacić -_- poradnik 0/10

1356269146-U673085.png

 

Coming: Nieregulaminowa sygna. Max 200px.

 

 

 

Napiszę tylko jedno niech admin ogarnie innych modów tego forum ;)

 

REFRESH :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ale co tutaj jest bo nie rozumiem ? myślałem że to tutorial że możemy posiadać gamemode a nie że musimy jeszcze za to płacić -_- poradnik 0/10

 

W tym poradniku chodzi o to, jak oszukac plugin ktory blokuje przywlaszczanie itemow z gm 1...

wyyVCZZ.png

Proszę o zdjęcie tych 25%, bardzo się staram. ^^

Opublikowano

Emm, chodzi oto że jak dam sobie itemy i wyrzuci mnie z serwera to potem mam ich nieograniczoną ilość jak z /gm, tak?

Opublikowano

Chodzi o to że na niektórych serwerach są jakby strefy crative, że możesz sobie dać gm'a i budować ale nie możesz sobie brać tych itemków. Gdy sobie pobudujesz to włączasz sobie survival, a plugin przywraca ci itemki z survivala. Jak sobie weźmiesz itemki i wpiszesz /q to po zalogowaniu jesteś na survival, i masz itemki z creativa :D

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...