Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

■ SquareWorld ■ [1.4.7/1.4.X][SURVIVAL+FRAKCJE][WOJNY-GILDII][NO-PREMIUM][YOUTUBE]


eizOmeN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

prezentacjax.png

12112012501212.png


informacjeq.png


strzalka.gifTYP: Survival + Frakcje

strzalka.gifSloty: 20

strzalka.gifIP:spr109.owncraft.pl:25087

strzalka.gifPotwory: Tak

strzalka.gifZwierzęta: Tak

strzalka.gifPvP: Tak

strzalka.gifNether: Tak

strzalka.gifBialaLista: Nie


adminis.png


Właściciel: eizoYT

pluginy.png


Dostosowane do potrzeb :)


infz.png

Kupno ViP/SViP: GG:10505261 Skype: Jasiek8765

Co daje VIP?:

-Rezerwacje Slota ,
-Kolorowy Nick ,
-10 diaxów ,

-Miksturę natychmiastowego leczenia (x10)

-Natychmiastową Naprawe Zbroji

VIP/sVIP:

Koszt Vipa: Około 11zł SMS

DAJ SUBA U MNIE NA KANALE I ZLAJKUJ TEN TEMAT I ZGARNI VIPA NA TYDZIEN !! (Oferta Limitowana)



Jak zacząć?: Jeżeli chcesz zapoznaić sie z Tabelami kar i podstawowymi informacjami niezwłocznie po wejściu na serwer wpisz /rules. Startowy Kit dostajesz po pierwszym logowaniu.

Z kamienia można wydobywać Cenne surowce np: 0.5% na Znalezienie Diaxa.

Z rud żelaza,diaxów,złota wypada stone. Teraz ze stona wypadają te rudy.Takie zabezpieczenie anty-xr.

=======================================================================================
Administracja to nie dzieci ! Przede wszystkim nie ma czegoś takiego jak \"jestem kolegą admina i dostane itemki\" Nie ma faworyzacji miedzy graczami ! Panuje mila atmosfera.
=======================================================================================


Znalazłeś błąd? Masz jakiś problem? Coś Cię ciekawi? Pisz w temacie!

ZAPRASZAM: eizoYT !!!


GamePlay:


Po Starcie :)

SPAWN

201206231228532657907.jpg

Opublikowano

Start Serwera może być opóźniony o 10-15min z powodu nie kontatybilności niektórych pluginów :) Prosimy uzbroić się w cierpliwość :)

Opublikowano

Yyy... eizo to ja już nie jestem adminem bo ja już nie kapuje ... :/ Bo inni mówią że jestem a inni że nie ...

468x60.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...