Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Logowanie Sunwell


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema. Ostatnio naszła mnie myśl czy nie zagrać sobie w WoW'a. Ze względu na to, że global jest płatny wybrałem sobie priva Sunwell. Więc tak, pobrałem wszystko ładnie, pięknie, wgrałem all patche mam wersję 3.3.5a tak jak jest napisane na stronie serva (mam wszystko co potrzeba). Zarejestrowałem się i właczyłem grę. Loguje się pisze tam, że connect i wgl i nagle BOOM wyskakuje komunikat :

 

"Your account is authorized for the Wrath Of The Lich King, expansion, but the computer you are playing on does not contain Wrath Of The Lich King data. To play on this machine with this account, you must install the Wrath Of The Lich King. Additional data is available at: [www.worldofwarcraft.com/lichking/download/]"

 

PS. gram w to pierwszy raz.

 

Proszę o jak najszybszą odpowiedź !!!

Opublikowano

1.Upewnij się,że zmieniłeś realmlist.

2.Podmieniłeś Wow.exe?

3.Spróbuj zrobić nowe konto.

4.Ściągnij wersje WoW'a z wgranymi patchami.

5.Przez co włączasz grę?

iiMuZ.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...