Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[problem]Można już dawać te prezenty?


CanoNee

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam problem otóż nie moge dać zadnego prezentu w "Gifting Center" pisze "You can give up to %RP_LIMIT% RP gifts and %CONTENT_LIMIT% other gifts per day. Gifts cannot be refunded." Nie moge kliknąć w żaden obrazek poniżej zeby dać jakiś prezent

Opublikowano

@up dokładnie mam tak samo, podpinam się do tematu, tak samo jest z wardami nie mogę jego skina zmienić.

jmm0xku1w3y4.png

Opublikowano

Casanova to im pomogłeś ...

 

Żeby dać prezent znajomemu to po pierwsze musicie mieć :

 

- Minumum 10 lvl .

- Musicie być znajomym z (odbiorcą prezentu) minimum miesiąc .

 

A prezenty będzie można dawać od jutra :)

Opublikowano

Casanova to im pomogłeś ...

 

Żeby dać prezent znajomemu to po pierwsze musicie mieć :

 

- Minumum 10 lvl .

- Musicie być znajomym z (odbiorcą prezentu) minimum miesiąc .

 

A prezenty będzie można dawać od jutra :)

20 lvl minimum

"Celem wojny nie jest umrzeć za ojczyzne, tylko sprawić by tamci skurwiele zgineli za swoją" G.C.Patton

sygnatura22.jpg

 

2HardStyle2

Opublikowano

ponadto nie można być banowanym (chyba) do ok 3dni ;ub tygodnia (?) wstecz. Było gdzieś tam wspomniane.

 

I moje pytaniem bo nie chcę robić nowego tematu - czy po święcie księżyca, będzie nadal można nabyć skórkę Annie, Xin Zao itp. championów, czy zostaną one zablokowane na stałe (lub do jakiejś okazji)?

Opublikowano

Nie umiecie czytać?/

 

 

Ty musisz mieć 20 lvl

A odbiorca minimum 10 !!!!!

 

Ale zeby przekazac prezent to musisz go miec przynajmniej 2 tyg w znajomych

i koniec spamuu ..

 

Proszę o zamknięcie .

Nie dbam co myślisz o mnie, co jest ci niewygodne
Jebię zdania postronne, to zapamiętaj..
Czy słucha mnie ten koleś z emo grzywką na czole
Dla mnie już dawno poległ, to zapamiętaj..
Że mówisz do mnie ziomie, gdy w środku ciśniesz po mnie

Opublikowano

Widzę wszyscy inteligentni zamknąć temat! -.- Czytajcie ze zrozumieniem.. Osoba pisząca ma problem nie z dawaniem prezentów a z samym sklepem <_<

 

Więc co do tematu dzisiaj jest jeden wielki problem ze sklepem nie tylko z samymi podarunkami a ze wszystkim. Riot ma widocznie jakiś błąd który do jutra rana zostanie na pewno naprawiony. Trzeba czekać ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...