Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zwiększyć efektywność w XVM?


Queash

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Graj na niskich tierach (1,2) jak umiesz grać, to da się tam bardzo często wyjść z bitwy po 6/7 fragów, a czasem i więcej.

Łatwo tak nabić effa

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Zapomniałem dopisać, zmieniła się trochę formuła według której eff jest liczony, dlatego nagle ci tak spadł. Mi spadł o 10 :<

76561198001815076.png
Opublikowano

To jak jest teraz liczony? xD

@Edit:

Przed sekundą patrzałem rzeczywiście spadł....

Jeszcze wczoraj miałem 1300, a dziś 1210.

O co w tym chodzi?

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Cześć. Jeszcze wczoraj miałem 1210 efektywności, a dzisiaj nagle 1010 :D

 

Jak to zwiększyć?

 

Podstawowa rzecz to dużo dmg jak i fragów.

Musisz capować i starać się jak najwięcej bitew przetrwać.

Opublikowano

Podstawowa rzecz to dużo dmg jak i fragów.

Musisz capować i starać się jak najwięcej bitew przetrwać.

Fragi w tej grze nic nie dają ani $$ ani expa.Dmg jest też mało znaczące jeśli chodzi o eff np.Za bitwe z 6 tys dmg dostaje się ok 3-4 tys eff a za cap bazy/obrona 80+ punktów 15 tys eff.Więc najlepiej jest jeździć na capa, ale takie eff to tylko pozory.Lepiej jest mieć to np 1000 i nabite na samym dmg i dobrej grze niż 1500 na capie.Coraz więcej ludzi zmienia konfigi eff tak aby nie uwzględniały punktów capa.

Opublikowano

To jak jest teraz liczony? xD

@Edit:

Przed sekundą patrzałem rzeczywiście spadł....

Jeszcze wczoraj miałem 1300, a dziś 1210.

O co w tym chodzi?

 

DAMAGE * (10 / (TIER + 2)) * (0.21 + 3*TIER / 100)

FRAGS * 250 +

SPOT * 150 +

(log(CAP + 1,1.732))*150 +

DEF * 150;

76561198001815076.png
Opublikowano

O kurwa, to pewnie dlatego tak mi eff spadł...

Bo ja nie mam jakiejś wielkiej ilości fragów na bitwę, bo nie jestem dobijaczem.

No to od nowa trzeba bić effa xD

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

O kurwa, to pewnie dlatego tak mi eff spadł...

Bo ja nie mam jakiejś wielkiej ilości fragów na bitwę, bo nie jestem dobijaczem.

No to od nowa trzeba bić effa xD

Eff to najgorszy wyznacznik skilla. Kieruj się WN6.

 

 

 

 

WN6 formula:

(1240-1040/(MIN(TIER,6))^0.164)*FRAGS

+DAMAGE*530/(184*e^(0.24*TIER)+130)

+SPOT*125

+MIN(DEF,2.2)*100

+((185/(0.17+e^((WINRATE-35)*-0.134)))-500)*0.45

+(6-MIN(TIER,6))*-60

76561198001815076.png
Opublikowano

No to gites:

 

Wydajność gracza (ogólna): 1 581 (Dobry)
Wydajność (ostatnie 344 bitwy/ew): 1 727 (Dobry)
Efficiency Rating: 1 209 (Dobry)
WN6 Rating: 1 150 (Dobry)
WN4 Rating: 1 243 (Dobry)

1372333810-U137250.jpg

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

A tutaj pytanko:

Konto na którym gram to moje pierwsze konto. Na czołgach (większości) mój stosunek uszkodzeń jest od 0,3 do 0,7

Czy jak bym na takich czołgach po nabijał staty 1.0 - 1.2 to czy by eff mi nie podskoczył ? Te czołgi chyba mi zaniżają effa.

Czyt mój tok myślenia jest prawidłowy ?? :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...