Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Szukasz przyjaciela do plutonu? Napisz tutaj!


Inkubator

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Założyłem temat dla osób, które poszukują "kumpla" do gry.

Wzór:

 

Nick:
Rodzaj czołgu: (jakiego oczekujesz [arty, TD, ciężki, scout])
Poziom czołgu: (jaki oczekujesz)
Dodatkowe info?: (Kontakt, inne informacje)
 

 

Bez spamu :)

b_560_95_1.png

Opublikowano

FBIPL

Rodzaj; obojetny

Tier; 5,6

Inne info; Posiadam w garazu T21,M7,M10,M36 oraz M5, za niedlugo na miejsce M5 wejdzie szafka.

Opublikowano

Nick: DashPL
Rodzaj czołgu: II - bez znaczenia, IV - arta bez znaczenia jaka, V - KW-1 / T1 Hevy / BDR G1B / T49, VI - sport, VIII - HT
Poziom czołgu: II, IV (arta), V, VI, VIII
Dodatkowe info?: PW lub w grze

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Opublikowano

Nick: Xanter_

Jak ktoś szuka plutonu to śmiało :)

Mogę zagrać:

  • T-25 AT,
  • GwTiger,
  • SuperPershing,
  • T-54,
  • Churchill III (ten premium),
  • Valentine II (premium),
  • IS-7,
  • IS-4,
  • Maus.
  • AMX 13 F3 AM,
  • T-50-2

 

 

Więc jak ktoś chcę się dołączyć to śmiało pisać.

76561198001815076.png
Opublikowano

Nick: Szczepanx
Rodzaj czołgu: TD, ciężki
Poziom czołgu: 8 i tylko 8
Dodatkowe info?: Ja jeżdzę Tigerem 2 i jakiś kolega do plutonu by sie przydał ;)

grajkownia.gif

user1f.gif

user5.gif

 

 

user2g.png

user3j.png

user4w.png

user6c.gif

 

 

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nick: Szczepanx
Rodzaj czołgu: (jakiego oczekujesz [arty, TD, ciężki, scout]) : nieistotne
Poziom czołgu: (jaki oczekujesz): jeden czołg 8 tier, jeden czołg 5 tier.
Dodatkowe info?: (Kontakt, inne informacje) gg 3902725

grajkownia.gif

user1f.gif

user5.gif

 

 

user2g.png

user3j.png

user4w.png

user6c.gif

 

 

Opublikowano

Nick: VOLhud
Rodzaj czołgu: (jakiego oczekujesz [arty, TD, ciężki, scout]) Mało istotne, ja mam: StuGIII, Pz38nA, SU-85B
Poziom czołgu: (jaki oczekujesz) IV, V
Dodatkowe info?: (Kontakt, inne informacje) PW na forum/grze lub GG 44897318

MY BF3 STATS:

aa-p1234.png

Opublikowano

Nick:Perex

Rodzaj czołgu: Wszystkie :P

Poziom czołgu: od 1 do 10

Dodatkowe info?:

Moge zagrac Mausem E-100 E75

 

 

 

Ave szatan

Jak ogarniasz X to możemy zagrać pluton Mausów :P

76561198001815076.png
Opublikowano

Nick: dawkoss
Rodzaj czołgu: (jakiego oczekujesz [arty, TD, ciężki, scout]) obojętne
Poziom czołgu: (jaki oczekujesz) każdy
Dodatkowe info?: (Kontakt, inne informacje) w grze, pw

 

Gram na nowym koncie, narazie max IV tier. Ide w arty, ciężki i lekkie narazie :) Zagram z każdym :)

Opublikowano

Nick : RobinHoodZgreds

Garaż :

Tiger 2 , T-50 , M6 , M41 , , T14 , T1 Heavy ,

Opublikowano

FBIPL

Tym razem chętnie pogram Hellcatem z jakimś VI tierem, T71 z jakimś scoutem ew. pluton z jakąś artą IV tieru (mam francuską premium)

Opublikowano

Nick: JustCreated
Rodzaj czołgu: Najlepiej ciężki, ale inne też mogą być :P
Poziom czołgu: VI, VII
Dodatkowe info: mój skype - Kaszana991

Mogę zagrać z każdym, byleby choć trochę ogarniał czołg:)

 

 

EDIT: Dlaczego ten temat jeszcze nie został podpięty?:P

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nick: KamykSON
Rodzaj czołgu: (jakiego oczekujesz [arty, TD, ciężki, scout]) obojętnie jaki ja z kolegą mykamy KV-1, KW-1S
Poziom czołgu: (jaki oczekujesz) 6tier arta ew. 5 ;)
Dodatkowe info?: (Kontakt, inne informacje) obowiązkowo ts :D i dobry humor :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...