Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Którą grę wybrać.


Vectr_0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć,

zamierzam kupić grę na X'a.

Chcę grę w którą bd mógł długo młócić.

Mam dwie wybrane gry, tylko nie wiem którą wybrać:

-Premium do BF3 (wybrałbym to bez wachania, gdyby nie fakt, że nabiłem troche ponad 80h w podstawce i zaczyna być to monotonne, i boję się, że jak kupię Premium to pogram trochę i znudzi mi się totalnie)

-Mass Effect 3 (dobry singiel i fajny co-op)

 

 

Czy jak kupie Premium, to nowe tryby i mapy etc "odświeżą" mi zapał do tego tytułu?

 

Prosiłbym o pomoc który z tych tytułów wybrać.

 

 

 

Opublikowano

Tutaj to już zależy od twoich gustów.

Jeśli wolisz grać tylko na multi to weź Premium do Battlefield'a. Jeśli podobała Ci się gra to premium na pewno sprawi, że spędzisz na multi jakieś 50h więcej.

Jeśli wolisz coś nowego, w grę ze świetną fabułą oraz nawet dobrym multiplayerem to weź Mass Effecta.

 

Ja osobiście wybrałbym ME : ) Świetna fabuła robi swoje, również system rozwoju postaci jest ciekawy.

Opublikowano

W bf'a w singla nie zagrasz. Kompletna katastrofffffa!

W multi za to pograsz z chęcią. Mało trolli, fajni ptzyjaciele.

image.png 

Opublikowano

ME3 bez 2 zdań ^^ Skoro piszesz, że pograłeś trochę w podstawkę i Ci się znudziło to po co kupować premium? Też się znudzi. A w Mass Effect'a pograsz dłużej. Pozdro.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...