Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk][Rekrutacja][TS3] ★ B i g W o r l d ★ [SV/FB][NO WL][20S][24/7]


deadmau5x

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

★ B i g W o r l d ★

http://img203.imageshack.us/img203/673/serwerminecraft.png

http://img856.imageshack.us/img856/2761/adresip.png

s3.mineserv.eu:30799

http://img694.imageshack.us/img694/2083/informacjed.png

http://imageshack.us/a/img821/1466/myslnik.png

Tryb rozgrywki: FreeBuild/Survival

http://imageshack.us/a/img821/1466/myslnik.png

Biała lista: Nie

http://imageshack.us/a/img821/1466/myslnik.png

Ilość slotów: 20

http://imageshack.us/a/img821/1466/myslnik.png

Zwierzęta: Tak

http://imageshack.us/a/img821/1466/myslnik.png

Potwory: Tak

http://imageshack.us/a/img821/1466/myslnik.png

PvP: Tak

http://img547.imageshack.us/img547/2315/pluginy.png

Factions, WorldEdit, Lift, AZRank, ChestShop, Multiverse-portal, Jobs, Essentials, OpenInv, LWC, WorldGuard, Permission, Essentials, OpenInv i inne. Łącznie: 32 p.

http://img839.imageshack.us/img839/1734/ekipal.png

HeadAdmins- Chester, Patison,
Technik- deadmau5,
Budowniczy-Serenti, NoFear,
Policjanci- <- Poszukujemy,
Moderatorzy- <-poszukujemy

http://img820.imageshack.us/img820/451/dodatkoweinformacje.png

Znudzeni ciągłą zmianą serwerów i byciem obiektami banowania "za darmo" przez OP'ów, którzy nie wiedzą co to jest dobra gra, postanowiliśmy się zgrać i razem stworzyć własny serwer, który dzięki dobrym graczom i budowniczym pomoże się w pełni rozwijać !
Poszukujemy doświadczonych budowniczych/policjantów/modów, którzy chętnie pomogą w rozwoju naszego serwera. Podania proszę składać na naszym forum. Posiadamy własny serwer TeamSpeaka 3, autorskie forum, cotygodniowe,
możliwość zakupu VIP/SVIP. W każdą o sobotę o godzinie 18:00 organizujemy EVENTY, na których 1-wsze miejsce wygrywa tygodniowy /fly i wiele innych nagród ! :)
Adres TS3, jak i link do forum znajdziesza na naszym spawnie.
Serdecznie zapraszam, życzę miłego weekendu i gorąco polecam.
~deadmau5

Temat odporny na Moderatorów //Lord Hades

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...