Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Server Minecraft [GILDIE] [CastleCraft] [Surival/Frakcje] [60 slotow] [No wl] [WojnyGildii] [Dedyk 5 GB Ram-u] [No Lag] [Miła atmosfera] WBIJAJ ! !


Kiszka :DD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

LegenderyCraft



Informacje.png



strzalka.gif TYP: Wojny gildii/Surival

strzalka.gif Sloty: 50

strzalka.gif Potwory: Wlaczone

strzalka.gif Zwierzęta: Wlaczone

strzalka.gif PvP: Właczone

strzalka.gif Premium: Nie trzeba

strzalka.gif Nether: Tak

strzalka.gif BialaLista: Nie



strzalka.gifIP: s136.csrv.pl:26813

strzalka.gif IP TEAMSPEAK 3: rs21.teamspeak.pl:3200



Administracja2.png

Pro100wryj,Adam9147,McJoke,Zubron

Moderator -TigerAO

pluginy.png

Frakcje ,MCMMO,essentials,falsebook



InformacjeDot.png

-Server istnieje od 3 dni gra juz na nim ponad 30 graczy.


-Server dziala 24/7.


-Nie ma lagow.


-Duzo informacji na spawnie.

-5x wiecej EXP-a z Mobow.


-Bardzo tanie ceny VIP i SuperVIP.


-Plugin specjalnie dla Graczy na bramy i mosty (FALSEBOOK).

-Komedna /sethome dla Graczy co poprwia Gre.

-Bardzo Estetyczny spawn.

I wiele wiecej przywileji !!!





Jak powstał server:


Wpadlismy na pomysl z kolegami aby zrobic ,server w grze minecraft


Wszyscy sie zgodzili i postanowilismy kupic server na poczatek 30 slotow

po 3 dniach

server stal juz pełny wiec nie zawachalismy sie dokupic jeszcze 50

slotow aby wszyscy gracze mogli spokojnie wbic na server bez problemu .






REKRUTACJA NA MOD-a I Admini OTWARTA

PODANIA PISAC W KOMENTARZCH:

1. Wiek:


2. Obycie z komendami:


3. Dlaczego ty:


4. Staż z minecraftem:


5. Staż z serwerami:


6. Czy byłeś już administratorem jakiegoś serwera:


7. Na ilu serwerach grałeś:


8.Czy masz TeamSpeak3


9.Ile poswiecasz godzin dziennie na gre




DZIEKUJE I ZAPRASZAM




OFICIALNY START !!

Opublikowano

Cześć zgłaszam się na admina

Nick na serwerze:Caymanos

1. Wiek: Mam 14 Lat


2. Obycie z komendami:Znam około 60-70% komend podstawowych i tych z modów około 50%



3. Dlaczego ty:Ponieważ lubię takie servery miałem dużo razy administratora na różnych servera jestem ogarnięty i kulturalny i chciał bym pomóc w rozwoju servery (np Reklamować go)



4. Staż z minecraftem: od Wersji Alpha nie pamiętam od której



5. Staż z serwerami: Mój staż to 2 lata



6. Czy byłeś już administratorem jakiegoś serwera:Tak na 4 serverach Hamchi i 2 dedykowanych



7. Na ilu serwerach grałeś: na około 10-25 nie wiem dokładnie



8.Czy masz TeamSpeak3: nie ale co to za problem pobrać (Mam Mikrofon Sprawny)



9.Ile poswiecasz godzin dziennie na gre: 3-4H

Nostale DE

DonPedro

LeveL=40

Job=25 na sp 14

chcesz zemną pograc pisz na pw

Opublikowano

Autor tematu ma perma.

|| exLider Minecraft || exMPC Media Lider || exModerator Single Player || exModerator Lineage2 || exModerator 4Story || exModerator Tibia || VIP ||

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...