Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

McWitch[Survival+Frakcje][Serwer 50 slotowy][Dopiero co powstał][Bez WL/Premium][Wbijać][Rekrutacja-ON][Konkurs VIP]


KOW4L

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg MC-Witch



informacje.png



strzalka.gifTYP: Survival+Frakcje


strzalka.gifSloty: 50


strzalka.gifIP: 178.19.108.196:25565


strzalka.gifPotwory: Włączone


strzalka.gifZwierzęta: Włączone


strzalka.gifPvP: Włączone


strzalka.gifPremium: Nie Obowiązkowe


strzalka.gifNether: Włączony


strzalka.gifBialaLista: Wyłączona




admini.png
Marek69x,Thaay



pluginy.png
Dobrze dobrane , skonfigurowane oraz spolszczone w większośći.



inf.png
Serwer jest postawiony dla zabawy graczy , nie pod kase, żadne zyski nie idą do kieszeni Administracji .



Opublikowano

1. Oficjalny nick minecraft

Shaviq
2. Wiek i imię, pochodzenie [kraj]

Karol (13) Polska
3. Staż w MC

Od wersji 1.0.0 Nie gram na SinglePlayer. Zawsze zajmowałem się serwerami.
4. Ile czasu spędzasz w grze?

Zwykle minimum 5 godzin
5. Dlaczego chcesz dołączyć do nas?

Chcę pomóc serwerowi. Mam swój, który dołącza do sieci. Jest to serwer PvP, więc raczej większej moderacji tam nie trzeba.

Mam wielu aktywnych, ufnych adminów, więc mogę na EverCraft poświęcić czas.
6. Czy posiadasz headset (oczywiście sprawny)?

Nie, posiadam oddzielnie mikrofon oraz słuchawki i głośniki. Mam zamiar kupić headset.
7. Czy zajmowałeś się jakimś serwerem, znasz podstawowe pluginy i umiesz się nimi posługiwać?

Oczywiście, posiadałem 3 serwery własne, teraz jestem w posiadaniu czwartego serwera PvP.

Wtedy nie miałem pieniędzy na opłacenie, teraz mam. Serwery ciągle były zapełnione, po mimo 10 slotów.

Adminem byłem na bodajże 6-8 serwerach. Nie wiem, dużo tego było.

Pluginy? Oczywiście, znam bardzo dobrze pluginy takie jak: WorldGuard, Essentials, WorldEdit, doskonale posługuję się VoxelSniper. Potrafię tworzyć permisje, konfigurować pluginy, Spolszczać je, zmieniać komendy na własne, usuwać "/warp wioska "na "/wioska" i tak z każdą komendą. Jestem obeznany w 100%

9. Kontakt:

TS3 - Shaviq

Skype: Shaviq2
10. O jakiej porze dnia jesteś najczęściej dostępny?

Zwykle od godziny 15:00 do 23:00 - niestety, mam szkołę.
11. Czy jesteś w stanie wesprzeć serwer poprzez SMS/przelew (Tak/Nie/Nie jestem pewien)?

Tak, sms'em.

Proszę, droga administracjo o zdjęcie kilku %. Bardzo się staram :)

Opublikowano

kapak to ty dziś wchodziłeś i ciągle było " dajcie mi admina" a jak Ci ktoś odpowiedzial nie to wyzywaleś wchodziłeś na innym nicku i znów sie prosiłeś? : )

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...