Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sprawdźcie gdzie mam błąd w skrypcie ?


ikinloms

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema mam skrypt na opcje " / przelej " do serwera MTA mianowicie mam taki problem iż można przelewać komuś kase na - . ( chyba każdy wie o co chodzi ) . Podam wam niżej SKRYPT jeśli ktoś by mi mógł pomóc rozwiązać mój problem byłbym bardzo wdzięczny . ; )

 

 

 

function giveSomeoneMoney(player, cmd, target, amount)
if target then
if amount then
local money = getPlayerMoney(player)
local targetplayer = getPlayerFromName(target)
amount = tonumber(amount)
if targetplayer then
if money >= amount then
givePlayerMoney(targetplayer, amount)
takePlayerMoney(player, amount)
outputChatBox(getPlayerName(player).." przelales "..amount.." do "..getPlayerName(targetplayer), getRootElement(), 102, 255, 51, true)
else
outputChatBox("Nie masz tyle kasy!", player, 102, 255, 51)
end
else
outputChatBox("Nie ma takiego gracza", player, 102, 255, 51)
end
else
outputChatBox("Zla forumula, wpisz /przelej gracz ilosc]", player, 102, 255, 51)
end
else
outputChatBox("Zla forumula, wpisz /przelej gracz ilosc", player, 102, 255, 51)
end
end
addCommandHandler("przelej", giveSomeoneMoney)
addCommandHandler("przelejkase", giveSomeoneMoney)
Opublikowano
function giveSomeoneMoney(player, cmd, target, amount)
if target then
if amount then
local money = getPlayerMoney(player)
local targetplayer = getPlayerFromName(target)
amount = tonumber(amount)
if targetplayer then
if money >= amount then
givePlayerMoney(targetplayer, amount)
takePlayerMoney(player, amount)
outputChatBox(getPlayerName(player).." przelales "..amount.." do "..getPlayerName(targetplayer), getRootElement(), 102, 255, 51, true)
elseif amount < 0 then
outputChatBox("Nie masz tyle kasy!", player, 102, 255, 51)
end
else
outputChatBox("Nie ma takiego gracza", player, 102, 255, 51)
end
else
outputChatBox("Zla forumula, wpisz /przelej gracz ilosc", player, 102, 255, 51)
end
else
outputChatBox("Zla forumula, wpisz /przelej gracz ilosc", player, 102, 255, 51)
end
end
addCommandHandler("przelej", giveSomeoneMoney)
addCommandHandler("przelejkase", giveSomeoneMoney)


Nie jestem pewny ale sprawdź to :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...