Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Cs-City [Survival+MiniRP] [Frakcje] [Dedyk] [NO-WL] [1.4.7]


Vegi2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

minecraft_banner.png

informacje.png

strzalka.gifTYP: Survival + Rp

strzalka.gifSloty: 15, z czasem będzie więcej.

strzalka.gifIP: 46.29.18.120:6932

strzalka.gifPotwory: Tak

strzalka.gifZwierzęta: Tak

strzalka.gifPvP: Tak

strzalka.gifPremium: Nie

strzalka.gifNether: Tak

strzalka.gifBialaLista: Nie

admini.png
Matzz Vegi Chirico Asuna

pluginy.png

To co potrzebne jest.

inf.png
Cs-City zaprasza na nowy serwer minecraft! Serwer jest postawiony na dedyku, ma on bardzo dużo ramu przeznaczonego na slot wiec nie ma mowy o lagach!

Serwer jest updatowany i modyfikowany 24/7. Administracja spędza dużo czasu na serwerze i ma bardzo dobre podejście do graczy.
Każdy administrator serwera ma 17 lub więcej lat, ma także bardzo dobre doświadczenie jeśli chodzi o minecraft jak i dotyczenia z ranga administracyjną.


Ekipa CsCity planowała ten serwer przez bardzo długi czas. Serwer został postawiony i modyfikowany by był on unikalny i ogarnięty.
Można opisać serwer bardzo szybko, ma on parę wiosek w każdej wiosce gracz jest 100% bezpieczny przed Mob'ami jak i PVP.
Każda wioska jest w dużym czerwony kwadracie który wyznacza granice.
Gdy już wyjdziesz z tej granicy wsi, zaczyna się całkiem inny gameplay. Serwer jest zrobiony tak by gracz za czerwoną granicą wioski miał czysty serwer survival.
Serwer ma wszystkie potrzebne pluginy jak Frakcje czyli Gildie, Sklepy, Kasa itd... Za dużo bym mógl wam wypisywać w jednym poście!
Więcej nie będę pisał po prostu zapraszam na nasz serwer i obiecuje ze nie wyjdziesz z gry przez parę godzin! :)

Generator by -outi-

Opublikowano

Zapraszam tak jak powyższe osoby , miła atmosfera , eventy itp.

 

A jeżeli ktoś będzie chciał pomocy na początek to zawszę pomogę nick S4it00

 

Pozdrawiam

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...