Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Klawiatura fizyczna i polskie znaki


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie musi nic zmieniać, tylko w ustawieniach językowych włączyć klawiaturę polską co zainstalował. samo zainstalowanie nie robi polskiej

 

właściwa polska jest klawiatura programisty i taką powinien zainstalować, bo jest w sklepie

 

w sumie system już powinien obsługiwać polskie litery zaraz po wpięciu klawiatury, jak widać kupił klawiaturę w innej wersji językowej stąd ma problemy

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

nie musi nic zmieniać, tylko w ustawieniach językowych włączyć klawiaturę polską co zainstalował. samo zainstalowanie nie robi polskiej

 

właściwa polska jest klawiatura programisty i taką powinien zainstalować, bo jest w sklepie

 

w sumie system już powinien obsługiwać polskie litery zaraz po wpięciu klawiatury, jak widać kupił klawiaturę w innej wersji językowej stąd ma problemy

zainstalowalem ta klawiature i dalej nic, poszukam jakis latek

Opublikowano

robemowi chodziło o to, żebyś klawiaturę programisty wybrał na tą aktywną, w ustawieniach nad wszystkimi zainstalowanymi klawiaturami.

Opublikowano

jakoś specjalnie nigdy nie musiałem tego ustawiać ani instalować, praktycznie co podłącze swoja bezprzewodową klawiaturę czy zwykłą na usb polską programisty wystarczy by był język polski w tablecie czy telefonie ustawiony to są znaki polskie pod ALT

 

jak pisałem , na allegro czy w sklepach tanie klawiatury czasem nie są sprzedawane jako polskie programisty tylko inne klawiatury i właśnie one nie działają jak należy z polskimi znakami

 

 

 

podepnij do telefonu albo do komputera i sprawdź jak działa

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...