Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nowy serwer!Survival+Wojny Gildi!150S! 16 gb ram![Rekrutacja on]


kotopies3

Fajny serwer ?  

4 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Podoba si? serwer? Je?li ci si? nie podoba napisz w komentarzach dlaczego

    • Tak
      4
    • Nie
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg iVelia

informacje2.png

strzalka.gif TYP: Survival+ Wojny Gildi!

strzalka.gif Sloty: 150

strzalka.gif Rekrutacja na admina: ON

strzalka.gif GB Ram: 16

strzalka.gif IP: 46.29.17.181:25565 lub spr181.owncraft.pl:25565

strzalka.gif Potwory:

strzalka.gif Zwierzęta:

strzalka.gif PvP:

strzalka.gif Premium: Wył

strzalka.gif Nether:

strzalka.gif BialaLista: Wyłączone

Administracja4.png
iks,Joakim

pluginy2.png
MobArena ...

InformacjeDOT2.png
Serwer nowy, ogarniamy dalej pluginy :P Miła atmosfera :D

Rekrutacja on! /w komentarzach!

Wzór:

Nick:

Wiek:

Kontakt GG/Skype:

Komendy 1/10:

Mikro T/N:

TS3 T/N:

Ile grasz na serwerze?:

Dlaczego właśnie ty?:

Jesteś ogarnięty? T/N:

Będziesz reklamował serwer T/N:

Na jakich serwerach miałeś admina?:

W razie pytań pisz na gg: 40199999

Opublikowano

Wzór:



Nick: kubeksa


Wiek: 12


Kontakt GG/Skype: 2338476/kuba5036


Komendy 1/10:9/10


Mikro T/N:T


TS3 T/N:T


Ile grasz na serwerze?: około 1 , 2 godz dziennie


Dlaczego właśnie ty?: Lubie pomagac innym, chcę polepszać serwer. Jestem ogarnięty i dla mnie liczy się moderacja fair. Nie daje banów za nic. Daje tylko jeśli jest potrzeba


Jesteś ogarnięty? T/N: T


Będziesz reklamował serwer T/N: T (No pewnie ! : D)


Na jakich serwerach miałeś admina?:na moim 10 slotów, Na kolegi 20 slotów, na kolegi 60 slotów

Opublikowano

Nick: SkateSkill


Wiek: 15 lat


Kontakt GG/Skype: skype mikiziomal3 i gg z którego napiszę . :)


Komendy 1/10: 9/10


Mikro T/N:Tak


TS3 T/N: Nie ale na nowym kompie będzie :)

Ile grasz na serwerze?: Jeszcze nic ale będę grał często. :)


Dlaczego właśnie ty?: Ponieważ jak na swój wiek jestem dosyć ogarnięty. Lubię pisać na chat z graczami . Ogólnie jestem bardzo pomocny oraz organizacyjny :).

Jesteś ogarnięty? T/N: Tak


Będziesz reklamował serwer T/N: Tak


Na jakich serwerach miałeś admina?: Admina miałem na serwerach takich jak :
Deltax ( Drekson Gigant) BananaCraft SilveCraft i inne :3

mca.png

Budowniczy/Użytkownik/Youtuber

Opublikowano

Podanie o administratora

POZWILIŁEM SOBIE PRZYTOCZYĆ ODPOWIEDŹ Z INNEGO TEMATU, GDYŻ MAM TERAZ LENIA I NIE CHCĘ MI SIE PISAC OD NOWA :]

1. Wiek: 13, lecz proszę nie traktowac mnie z tego


powodu jak 'nieogara'
2. Obycie z komendami:Ciężko powiedzieć "10/10" pff, nie da sie ogarnąc

wszystkich pluginów

Wymieniam z głowy (znam wiecej): xAuth/Authme,

Commandbook/Essentials, IConomy/ChestShop,

Factions/Clan, MwParkour WE, WG, Multiverse/Portals

PermissionsEx i Jego cfg,
:
Nie wymieniam pluginów typu heads

colorme, chat menager itd.

ponieważ minecraft (czyli doświadczenie już mam)

A na serwerze moge spędzać na prawdę dużo czasu!
4. Staż z minecraftem: od 1.8
5. Staż z serwerami: Miałem już kilka swoich serwerów (poniżej)
6. Czy byłeś już administratorem jakiegoś serwera: Byłem wielkokrotnie, na serwerach 20-60sl, miałem tez kilka swoich.
7. Na ilu serwerach grałeś: Wielu...

8. Kontakt : skype > dimincarb

W razie jakichkolwiek wątpliwości oraz pytan zwiazanych


moimi umiejętnościami to kontakt przez skype ;)

Będe reklamował serwer, posiadam kanał na YT z 180 subskrypcjami na którym na pewno coś by sie pojawilo zwiazanego z serwerem

Opublikowano

Nick:MELOX


Wiek: 19


Kontakt GG/Skype: GG nie Skype tak (MELOX_Lubi_Mleko)


Komendy 1/10: 9.5/10


Mikro T/N:tak


TS3 T/N:tak


Ile grasz na serwerze?: od 2lat


Dlaczego właśnie ty?: bo ogarniam i nie jestem hamem


Jesteś ogarnięty? T/N: tak


Będziesz reklamował serwer T/N: powiem kumplom ale na yt raczej nie


Na jakich serwerach miałeś admina?: admina mialem na 5 serverach wlascicela na 1 i moderatora na 4

Opublikowano

Nick:Zakos(buschat)


Wiek:17


Kontakt GG/Skype:10888576,SKYPE:zakos.minecraft


Komendy 1/10:10


Mikro T/N:Jasne !


TS3 T/N:Jasne !


Ile grasz na serwerze?:Od samego startu <3

Dlaczego właśnie ty?:Hmm .. tu jest wiadomo odpowiedz chce pomóc adminom ogarnąc ten serwer w postaci banowania cheaterów których jak na każdym serwie jest multum

Umiem rozpoznać każdy rodzaj cheata (nawet dokładna nazwe jego ) np..Xenon,Nodus,WeepCraft i wiele innych umiem rozpoznac po cheatach jakie ktoś ma ^_^


Jesteś ogarnięty? T/N:Raczej odpowiedz tak :D


Będziesz reklamował serwer T/N:W miare swoich możliwosci to jasne.

Na jakich serwerach miałeś admina?:4Crafters,CraftLive,Gra o Tron itp .. wszystkich nie pamietam w tym swój ;)

o5qcy9.png
Opublikowano


Nick:Zakos(buschat)



Wiek:14



Kontakt GG/Skype:GG TaKaKify mnie ma / Skype TaKaKify mnie ma ale usunał



Komendy 1/10:10



Mikro T/N:TAK



TS3 T/N:Tak



Ile grasz na serwerze?:Długo gram

 

 

Dlaczego właśnie ty?: Lubie pomagać . Znam się dobrze na komendach oraz na pluginach . Nie wiem dlaczego ja :)xD



Jesteś ogarnięty? T/N:Tak



Będziesz reklamował serwer T/N:Na YouTube i tu oczywiście . Poprosze kolegów którzy maja po 100 lub 200 widzów żeby zrobili reklame . To Full servere będzie



Na jakich serwerach miałeś admina?:Admina na 1 serverze ,Technika na 1 , Własciciela na 5 serverach



 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...