Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Tekst] Pleśniawek vs Patrykusss321


Pleśniawek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Istnieje życie po śmierci ? Chinole w to wierzą,

Że dusza każdego zmarłego wchodzi w jakieś ze zwierząt.

Każdy zmarły się dowie, nikt żyjący nie będzie wiedział,

Czy po śmierci będzie w niebie, albo trafi do piekła.

Ja na to kładę chuj, bo myśląc i tak nic nie wskuram,

Nie dowiem się co będzie, puki sam w kalendarz nie zapukam.

Dlatego się nie zadręczam, bo co mnie to obchodzi,

Jak dla mnie po śmierci nie ma nic, nie ma dalszej drogi.

Kres naszego życia zawsze dla bliskich jest okrutny,

Ale wszystko ma swój czas, katastrofy z tego nie róbmy.

Może po smierci nasza dusza, błąka się po ziemi,

Albo nawiedza ludzi, stwarza im problemy.

Tego się nie dowiemy, gdy sami nie umrzemy,

Sekret tkwi w śmierci, która nie zostawia nadzieji.

Koniec już szesnastki, bo ile można pisać,

O tym czego się nie wie, koniec już dzisiaj



Lipny temat jak dla mnie

1361879167-U286162.png

O to moja galeria z tekstami: http://www.mpcforum.pl/topic/872257-troch-rapu-dla-dobrych-chopakw-art-pleniawek/

Postaram się jak najczęściej wrzucać nowe teksty ;)

Opublikowano

Dobra kurwa, chujowy temat rzeczywiście.

Większej chujowizny napisać nie mogłem - dręczy mnie coś brak weny :<

Jeden z gorszych tekstów...

PISS

 

 

 

Wierz mi mordo ta zagadka mnie wciąż kręci
Bardzo mnie ciekawi, czy jest jakieś życie po śmierci
Los takie karty mi rozdaje, wierz mi niszczy mnie od środka
Coś czuje, że ze śmiercią nie długo się spotkam
Przekonam sie, czy było warto za to zginąć
Z innych perspektyw, w to nie wierze - Jestem ateistą
Ludzie myślą, że śmierć to taka rzecz prosta
Ale ich filozofia, to kalectwo 5 stopnia
Horoskop to dla nie których chłosta po plecach
Bo idiota uwierzy, że to ma głębszy przekaz
Nie narzekaj, jeśli masz chujowy dzień - chcesz się zabić?
Nie zwlekaj, bo zabierasz tlen i tak nie dasz rady
Stary, wiesz ile już miałem chujowych nocek?
Gały by Ci wypadły, gdybyś przeczytał kilka moich notek
Tak więc wiem, odbiegłem strasznie od tematu
Bo kurwa w to nie wierze, carpe diem, dzieciaku
Opublikowano

Obaj dobrze wyszliście, rymy spoko są, tekst jak na ten temat też dobry. Moim zdaniem wygrał Patrykusss321, chociaż za pierwszym razem jak to czytałem to myślałem, iż będzie remis.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...