Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[CyberCraft][Survival+WojnyGildii+FB][20Slotów][Zapraszamy!]


Cybertronek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpgCyberCraft






informacje.png



strzalka.gifTYP: Survival+FB+Frakcje


strzalka.gifSloty: 20


strzalka.gifW-L: Nie


strzalka.gifPotwory: Tak


strzalka.gifZwierzęta: Tak


strzalka.gifPvP: Tak, za czerwoną linią


strzalka.gifIP: s126.csrv.pl:25166


strzalka.gifNether: Tak


strzalka.gifPremium: Nie konieczne





admini.png



[Wlasciciel]Cybertronek



[HeadAdmin]Asto01






pluginy.png


Paczka dobrana do typu serwera.





inf.png



Poszukujemy



Adminów/Moderatorów/KidModów/Sponsora/Budowniczych




Wzór podania



strzalka.gifWiek:


strzalka.gifStaż w minecrafcie:


strzalka.gifMikrofon:


strzalka.gifSkype:


strzalka.gifPrzykładowa budowla(BoB):


strzalka.gifKomendy:


strzalka.gifDlaczego ty ?:




Serdecznie zapraszamy


i życzymy miłej gry :)







*Proszę o nie kopiowanie prezentacji. Została ona wykonana tylko przeze mnie, obrazy są przypadkowe.

Opublikowano

Wiesz co chyba dam moje podanie :)

Bo te jakoś by cie nie zachęciło

Albo spoko dam oby dwa ;D

1. KidMod

strzalka.gifWiek: No mam 17 lat ;)

strzalka.gifStaż w minecrafcie: Gram bardzo długo :D chyba z 2-3 lata ;>
strzalka.gifMikrofon: Posiadam ale uszkodzony :<. No po prostu mogę słuchać muzyki ale już na TeamSpeaku i skype ... Nie powiem co się dzieje xD

strzalka.gifSkype: piter11go

strzalka.gifPrzykładowa budowla(BoB): SS hmm mógłbym dać linka ale nie mam w internecie :<

Mogę wybudować coś na serwerze żeby pokazać jaki poziom reprezentuję :)
strzalka.gifKomendy: Opanowane w stopniu 10/10 ban banip ban-ip kick //wand //set /region

Przykładowe komendy :)

strzalka.gifDlaczego ty: Byłem posiadaczem: op, KidModa, Admina, Budowniczego, Moderatora

Lecz nie wiem z jakich przyczyn mi go zabrano.

Mogę na serwer poświęcić 1-7 godzin.

Jestem "ogarnięty" i ortografie znam w stopniu 9/10

TERAZ MOJA PRACA xD

Nick:piter11

Wiek!:17 lat

Mikro!;Niestety uszkodzone

Masz TS3?:Posiadam

Kontakt Skype/GG:Skype piter11


Dlaczego ty ?:Byłem adminem KidModem Moderatorem Budowniczym na innym serwie mam doświadczenie

i nie będę nadużywał władzy

Mógłbym też wybudować parę atrakcji dla vipów

jak i dla innych

esrtkvbdkh6j.png

bar.owncraft.pl:8662 Survival Faction's Minecraft!

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...