Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte][Rozstrzygnięte]Userzy - Aplikacje na moda


Gość                

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć.

Wpadłem na pewien pomysł, mianowicie co wy na to żeby dodać do aplikacji na kidów kolejke moderacyjną(można np. od 500 postów, albo wgl bez ograniczeń)

Czasem niektórzy kandydaci mają bardzo dużo za uszami i może to się przydać w ocenianiu konkretnego aplikanta.

Opublikowano

To administracja decyduje kto dojdzie do ich zespołu. Jeżeli userzy mają coś do dodania na temat aplikanta, wiedzą coś, co jest znaczące dla sprawy, wystarczy, że napiszą do jakiegoś GM lub moderatora działu, do którego napisane jest podanie.

Nie.

Opublikowano

To administracja decyduje kto dojdzie do ich zespołu. Jeżeli userzy mają coś do dodania na temat aplikanta, wiedzą coś, co jest znaczące dla sprawy, wystarczy, że napiszą do jakiegoś GM lub moderatora działu, do którego napisane jest podanie.

Nie.

 

To administracja decyduje kto dojdzie do ich zespołu. Jeżeli userzy mają coś do dodania na temat aplikanta, wiedzą coś, co jest znaczące dla sprawy, wystarczy, że napiszą do jakiegoś GM lub moderatora działu, do którego napisane jest podanie.

Nie.

Mam takie samo zdanie, nie.

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Jeśli 500 osób oceniało by jednego aplikanta to zobacz co by wtedy było O_o Nie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...