Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Antisa.eu - gdyż włączam klienta to pokazuja sie jakies znaki zapytania


kapi232xd

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Mam problem gdyż włączam klienta to pokazuja sie jakies znaki zapytania i sa 2 odpowiedzi tak i nie gdy wciskam ktoras z nich to i tak nic sie nie dzieje .. a gre wlaczalem jako ja i jako administrator i ja patchowalem wiec o co chodzi ?

76561198058318404.png

Opublikowano

Odinstaluj, następnie zainstaluj ponownie w innej lokalizacji.

Wyłącz antiwirusa na czas gry, albo po prostu dodaj żeby ignorowało Antise.

Jak masz windows 8, to odpal ze zgodnością z w7 lub xp

Opublikowano

Nie pisz posta pod postem, używaj opcji edytuj.

 

Masz Service Pack 3.0, NetFramework 4.0 i Microsoft Visual C++ ?

Opublikowano

Nie pisz posta pod postem, używaj opcji edytuj.

 

Masz Service Pack 3.0, NetFramework 4.0 i Microsoft Visual C++ ?

Jeśli nie masz powyższych rzeczy, zainstaluj je. Reistalacja gry nie jest wymagana, chociaż jak dalej nie będzie chodzić to możesz spróbować.

Jak dalej nie będzie działać to możesz podesłać syserr.txt, może to wina clienta ;x

p50x.png

Opublikowano

Service pack 3 mam odrazu z windowsem mialem .

NetFramework 4 wlasnie instaluje

A Visual C++ Mam z 2005 i 2010 ..

76561198058318404.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...