Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VM] Prezentacja serwera Almantia Filmik z Almanti.


SaitaN98

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To ma być zapowiedz?? xD

A czy do tego niema jakiegoś wzoru?? ;)

ronaldinho_and_messi_by_xiced-d5g50vg.pn

Fajny pościk Co ? Aż się prosi o Like !

Opublikowano

To jest filmik :) z serwa, żebyście zobaczyli serwa co i jak , zapowiedź jutro będzie. Zapraszamy na forum Fo***-gam***.pl oraz na serwer.

SagariS-WP


 

80356030537479157083.jpg

Opublikowano

Jutro zrobię dużo lepszy z Intrem, ponieważ nie miałem weny i intra :) Czekajcie na dalsze info, zrobiłem filmiki tylko tak żebyście zobaczyli Drop exp handlarzy itd. :)

SagariS-WP


 

80356030537479157083.jpg

Opublikowano

Yhym, to było na szybko zrobisz lepszy film to mój 2 film . :)

Następnym razem zrób film jak będziesz miał czas , takich rzeczy nie robi się na szybko bo wtedy tracą sens.

Jak bym wbił w ten temat oczami gracza to po samym linku do yt bym wyszedł z tematu.

Polecam Ci dział media , tam ocenią twoje starania :)

9bix.png


Zagraj na prawdziwym serverze medium ! NerviL.pl !


Opublikowano

Verson wyjdz bo nabijasz głupio posty. ..

 

Administracja z tego co wiem dogaduje się z mpc co do reklamy servera. .

 

GP bardzo ciekawe xD like za chęci xD

Opublikowano

Jutro zrobię, lepszę będę miał All itd spokojnie to, był pokaz ogółem co jest na serwerze.

SagariS-WP


 

80356030537479157083.jpg

Opublikowano

kopia grayst i nawet niechcialo ci sie edytowac tego masakra ...

 

tak i tak nie zagram z powodu skrzyn malej ilosci qestow expa i ulepszaczy .

 

 

ale powodzenia :P

//nieregulaminowa sygnatura - reklama innego forum-SPIERDALAJ :)

//BR3ND- ziutek1903 :)

ziutek1903\\Istny Diabel z****li c*e palcem

Istny Diabel/// tak a co

ziutek1903\\ nic poprostu jestes z*e*any

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...