Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kilkakrotne wciśnięcie F3


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Czy ten skrypt jest dobrze napisany?

Chcę aby naciskając F3 na klawiaturze, naciskało się pięciokrotnie.

 

 

HotKeySet("{F3}","fff")

While 1

Sleep(100)

;ToolTip("F3 DZIAŁA",0,0)

WEnd

Func fff()

Send("{F3}")

Sleep(10)

Send("{F3}")

Sleep(10)

Send("{F3}")

Sleep(10)

Send("{F3}")

Sleep(10)

Send("{F3}")

EndFunc

 

 

Niestety jeśli go uruchomię, to dziwne rzeczy się dzieją.

CTRL cały czas jest wciśnięty, prawie brak kontroli nad myszką..

1310060417-U250359.jpg

1312486845-U250359.png

Opublikowano

Co do problemów z zacinającym się Ctrl (czasami zacina się też Shift):

Opt("SendKeyDelay", 0) ;# ustawia odstep miedzy wciskaniem kolejnych klawiszy do zera
Opt("SendKeyDownDelay", 0) ;# ustawia dlugosc przytrzymania klawisza przed puszczeniem, tez do zera


To powinno pomóc, ale nie daję 100% gwarancji.

 

#EDIT:

Btw, skoro daleś HotKeySet na F3 i potem spamujesz jeszcze pięć razy tym F3, to się nie dziw że zachowuje się dziwnie (z helpa):

 

 

To Send() a key combination which will trigger a HotKeySet() event, either use ControlSend() or unregister the HotKeySet() event, otherwise, the Send() event may trigger an infinite loop.

 

Przed wysłaniem klawiszy musisz usunąć hotkey, eg:

func fff()
  hotkeySet('{F3}')
  send('{F3 5}')
  hotkeySet('{F3}', 'fff')
endfunc

 

 

@off:
przydalby się lexer AutoIt do znaczników code

[TUT] Full Autoit V3 Tutorial

yo po 1 nie kayloger tylko bot który zapamiętuje hasła -_-

stop1.png

Opublikowano

to nie ustawiaj klawisza F3 jako hotkeya

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

HotKeySet("{F3}","fff")
While 1
Sleep(100)
;ToolTip("F3 DZIAŁA",0,0)
WEnd
Func fff()
HotKeySet("{F3}")
Send("{F3}")
Sleep(10)
Send("{F3}")
Sleep(10)
Send("{F3}")
Sleep(10)
Send("{F3}")
Sleep(10)
Send("{F3}")
HotKeySet("{F3}","fff")
EndFunc

PS coś nie tak to wstawianie kodu na forum dzisiaj... Albo coś nie tak z moimi przeglądarkami...

Law of Revelation: The hidden flaw never remains hidden.

Opublikowano

Ludzie, czy ja napisałem, że kod który podaję masz wrzucić do AutoIt'a, odpalić i zrobi co chciałeś? Trochę logicznego myślenia, jak jedna deklaracja funkcji ma sama z siebie działać?

 

@up:

Sleep'a miedzy wcisnięciami możesz zastąpić:

Opt("SendKeyDelay", 10)
@down:

Ładnie.

[TUT] Full Autoit V3 Tutorial

yo po 1 nie kayloger tylko bot który zapamiętuje hasła -_-

stop1.png

Opublikowano

Sprawdzony?

  1. Żre procka
  2. Wpisuje więcej razy przy choćby najkrótszym przyciśnięciu

 

Moje lepsze.

#include <Misc.au3>
$dll = DLLOpen("user32.dll")
$yea = False
While 1
$is = _IsPressed("72" , $dll)
If $is And (NOT $yea) Then
Send("{F3 5}")
$yea = True
ElseIf (NOT $is) And $yea Then
$yea = False
EndIf
Sleep(10)
Wend
Opublikowano

@TrollMasterPRO

Tak sprawdzony, nie wiem jak ty ale ja mam siłę podnieść palec zanim załączy 2 raz, ponadto wystarczy dać sleepa jeśli ktoś nie potrafi, swój kod strasznie pokomplikowałeś. Poza tym źre procka ? Ojejku no tak bo każdy odpala swoje skrypty na 100Mhz procesorze o.0

 

@M4niak

Dziękuję ^_^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...