Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepszy Program do optymalizacji Windows 8


kowal0050

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Jak w temacie poszukuję najlepszego programu do optymalizacji Windows 8. Zastanawiałem się między innymi nad Tune up, czy Advanced System Care. Cena nie gra roli. Czekam na wasze zdanie i opinię.

limbo-spider-800x100.jpg

Opublikowano

Naprawdę wierzysz że ci to Windows przyśpieszy, który i tak jest już szybki? Ewentualnie Ccleaner wyczyścić rejestr i śmieci po przeglądarce.

O co chodzi z tym programowaniem? Gdy programujesz, uczysz najprawdopodobniej najgłupszą rzecz na świecie, czyli komputer, jak ma coś zrobić.

Opublikowano

Nie chodzi mi o przyśpieszenie tylko o optymalizację. Czytaj ze zrozumieniem. Program typu ccleaner będzie dobry.

limbo-spider-800x100.jpg

Opublikowano

ja korzystałem z asc na win 7 i mi nie miałem problemow na windows 8 tez nie będzie zresztą i tak piracisz wiec ściąganie i sprawdzanie to jakieś 30min

Opublikowano

bo wiem xD wątpię ze chciało by ci się tracić kasę na takie programy gdzie wszystko można ręcznie zrobić w mniej niż 1h

ew jak jesteś taki "legalny" to ściągnij full edition i zobacz który jest najlepszy i potem kup...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...