Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

■ iVelia ■ [1.4.7][SV+FRAKCJE][150S][24/7][Dedyk]


joakim92

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

iVelia

minimalserwerminecraft.png

minimalsurvival.png

minimalip.png46.29.17.181:25565

minimalsloty.png150

minimalwlnie.png

minimalzwierzetatak.png

minimalpotworytak.png

minimalpvpon.png

minimalpluginy.png

Te które są potrzebne :D

minimalekipa.png

Właściciel - iks

HeadAdmini
- Joakim
- UnionS
- Szarkan63
Administratorzy
- Yashe
Moderatorzy
- RutusBrutus
- Donayo

- Ziemba

minimaldodatkoweinforma.png

Vault! Większy exp! START O 19:35

Screenshoty:
7229.jpg
Opublikowano

coś nie działa ...

1384891713-U294848.png


Robię strony WWW, fora i inne! Jak chcesz coś tego typu pisz na skype lub na pw (skype: bazyli1235)

Opublikowano

nie polecam zdecydowanie!!!


czesc graczy dostala diax eq - nowi nie maja szans


sporo gra na xrayu nodusie itp


banuja bo vipowi cos sie nie podobalo


malo ludzi gra


admini nie ogarniaja serwa


gildii praktycznie nie ma


zapowiadalo sie fajnie wyszlo jak zawsze - zle


bez vipa sobie nie pograsz


serwer dziala od wczoraj wiec klamia


zgadzam sie z 2 poprzednimi opiniami:


http://www.mpcforum....k/#entry6245013


http://www.mpcforum....k/#entry6242882




nie polecam dla nowych graczy!!!!

Opublikowano

Nie rozumiem tej krytyki.
Żaden z graczy nie dostał diax eq od administracji - wszyscy mają je z VIP'a albo legalnie zdobyte.
XRay nic tu praktycznie nie daje, bo diamenty dropią tu ze stone. Prawie że wszystkie opcje z Nodusa są zablokowane.
Zbanowaliśmy kolegę gracza powyżej bo używał ForceFielda, na co jedynie zwrócił uwagę VIP, a po obserwacji Moderatora zostało to potwierdzone.
Gra mało ludzi bo serwer krótko stoi i jest słabo rozreklamowany, a staramy się jak możemy.
Serwer ogarniamy, nie rozumiem o co ci chodzi.
Gildie powstają adekwatnie do ilości graczy, a o tym powiedziałem 2 wersy wyżej.
Wychodzi dobrze jak na razie tylko trzeba rozreklamować serwer.
Bez vipa można spokojnie grać, VIP nie ma zbyt wielu usprawnień, a jak są, to po to żeby gracze kupowali VIP'a bo serwer utrzymuje się także z tego. Wszystkie pieniądze z VIP'ów idą na serwer, NIC nie idzie do naszej kieszeni. Serwer działa ok 2 dni.

 

Dodam jeszcze że gracz powyżej na wieść o banie swojego kolegi zaczął grozić administracji na TS'ie że zepsuje opinie serwera, itp itd. Gracz ten jest zwyczajnym oszustem, wyzywał prawie że każdego gracza na serwerze i zawsze powodował jakieś konflikty. Jego nick to "Zen". Radzę uważać na tego człowieka.

7229.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...