Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Jaki jest najlepszy samochód z klasy D,C,B,A (za boosty i igc)


Torezz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, jaki jest najlepszy samochód do sprintów/torów z klas: D,C,B,A E oraz D(za boosty i igc) Odpowiedzi nagrodzę lajkiem.

Opublikowano

D:

Lancer Evolution VIII

Camaro SS

Lexus IS300

 

C:

Golf MK1 GTI

Clio V6 Renault Sport

Chevrolet El Camino SS

Mazda RX-7 RZ

 

B:

Diablo SV

Mégane R.S.

Porsche Panamera Turbo

Lotus Europa S

 

A:

911 GT2 (997), Albo RS

Pagoni F

BMW M3 GTS

Bentley Continental Supersports

 

Najlepiej przetesuj sobie sam samochody, ja podałem przykłady, samochodów podałem 15, a w grze jest dostępnych 127.

Skorzystaj z tego hack'a:

http://www.mpcforum.pl/topic/726711-hack-tachkamenyalka-v21-060213/

 

i ze spisu samochodów i z innych poradników na tym forum.

 

PS. ostrzerzenia "zbija" się przez robienie poradników/tut.

Opublikowano

Wątpie, że każdy to wie i będzie chcial sprawdzać. Zrób auto na cześciach ultra, włącz sobie car changera, wybierz się na krótki i na długi drag każdym z samochodów i zapisz czasy najlepszych samochodów :) proste? Nie bardzo ale tak to wygląda

142g9ox.png
Retired Need For Speed: World Player 2pocfa1.png

Opublikowano

A jeśli chodzi o klasę C to mam dość trudny wybór i nie wiem co wybrać. Clio, Mr2 czy Lexusa is 300?

 

Lexusa is 300 już mam i nie wiem czy kupić inny samochód.

Opublikowano

A jeśli chodzi o klasę C to mam dość trudny wybór i nie wiem co wybrać. Clio, Mr2 czy Lexusa is 300?

 

Lexusa is 300 już mam i nie wiem czy kupić inny samochód.

Polecam MR2 w dobrych częściach i umiejętnościach poradzi sobie nawet z samochodami z klasy A!

Opublikowano

Polecam MR2 w dobrych częściach i umiejętnościach poradzi sobie nawet z samochodami z klasy A!

Dobra, a w sytuacji jak mam już zakpionego lexusa is 300 to opłaca mi się kupować jeszcze mr2?

Opublikowano

Mam zwyczaj, że jeżdżę klasowe zawody lexusem, a do wyścigów w klasie A i wyżej mam Nissana Nisimo.

Lexus ma super mocne nitro, dobija bardzo szybko do 280 ale prowadzenie nie jest najlepsze, ale jakoś sobie radzę.

Opublikowano

@ref:

 

Dobra do klasy S mam Lexusa LFA, do klasy A mam Nissana Nisimo, do klasy B mam Mazde RX-8(full ultra), do klasy C mam Lexusa Is 300.

 

Więc jeszcze zastanawiam się nad autami z klas:

D oraz E. Jakieś pomysły?

Opublikowano

Z klasy D:

-Toyota Corolla GT-S (AE86)

-Lancer Evolution VIII

-Camaro SS

 

A samochodu w E nie opłaca się kupować.

Dlaczego samochodów z klasy E nie kupować?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...