Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Skąd wziąć AK-47 Gold?


Legenda.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elko ;) Gdzie mogę zakupić AK-47 w wersji Gold? Czy można tego "kałacha" zakupić za walutę z gry, nie PLN?

Single Player  Inne MMO  exModerator ► Degradacja ► exModerator

Opublikowano

nie nie mozesz zakupic za walute gry, byl do kupienia na $$ na poczatu, teraz niedawno byl event i mial byc na perma ale dali na 30 dni(chamy) tak wiec czekac i moze kiedys znow bd do kupienia, sadze ze marzec/kwiecien

b421ea0bef5eb630m.png

Opublikowano

co ty pierdolisz ziom up? kupujesz boxa tego jakis start, i tam ci losuje rifle gold na perma, duza szansa na ak, bo to ci losuje z puli ak m4 i jakies dwa chyba

4ieVbpu.png
Opublikowano

@UP
Prędzej co ty pierdolisz. Pierw trochę ogaru, bo Cię chyba rodzice nie wychowali a po drugie naucz się czytać ze zrozumieniem, bo autor wyraźnie napisał:

 

Czy można tego "kałacha" zakupić za walutę z gry, nie PLN?

tumblr_nu2fu56gEN1tj1rj6o2_500.png&ehk=7

Opublikowano

A jaka jest najlepsza broń do kupienia za walutę w grze?

Single Player  Inne MMO  exModerator ► Degradacja ► exModerator

Opublikowano

A jaka jest najlepsza broń do kupienia za walutę w grze?

AR: Ak-47

SMG: UMP-45

SR: Hecate

Pistol: Deagle

 

 

strupek ty jestes ciagle w etapie wychowywania wiec badz grzecznym dzieckiem =)

Klękaj i do miecza.

tumblr_nu2fu56gEN1tj1rj6o2_500.png&ehk=7

Opublikowano

1. Przecież MP5 ma dużo lepsze statystyki od AK-47?

2. Dragunov moim zdaniem lepszy, bo szybkostrzelny. W pojedynkach na małą odległość wygrywa.

Single Player  Inne MMO  exModerator ► Degradacja ► exModerator

Opublikowano

1. Przecież MP5 ma dużo lepsze statystyki od AK-47?

2. Dragunov moim zdaniem lepszy, bo szybkostrzelny. W pojedynkach na małą odległość wygrywa.

1. MP5 raczej do rushowania.

2. To nie COD do robienia QS'ów, poza tym nikt ogarnięty nie gra Hecata na małe odległości.

Opublikowano

Co do tematu: Nie da się już kupić kiedyś byłą edycja limitowana 700 do kupienia było.
@3xUP: Mp5 to smg moze ma lepsze staty ale SMG=1/2 dmg AR

1356885104-U84203.png

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...