Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

■ CityCraft- Twoje Miasto ■ [Minecraft 1.4.6/7][20S][No-Hamachi]@@@@@@@@@@


JakeRA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

<p> </p>

<div>

CityCraft- Twoje Miasto

</div>

<div>

serwerminecraft.png

</div>

<div>

adresip.png

</div>

<div>

s59.mineserv.eu:43453

</div>

<div> </div>

<div> </div>

<div>

informacjed.png

</div>

<div> </div>

<div>

myslnik.png Tryb rozgrywki: Role-Play

</div>

<div>

myslnik.png Biała lista: Nie

</div>

<div>

myslnik.png Ilość slotów: 20

</div>

<div>

myslnik.png Zwierzęta: Tak

</div>

<div>

myslnik.png Potwory: Tak

</div>

<div>

myslnik.png PvP: Tak

</div>

<div> </div>

<div>

pluginy.png

</div>

<div>

Dużo. Tylko te na RP.

</div>

<div> </div>

<div>

ekipal.png

</div>

<div>

-Pieszczoch(Piesu)</div>

<div>-Piki245</div>

<div>-Miras1991(Administrator)</div>

<div>-pexino(KidMod)</div>

<div>-Hasin(Mod)

</div>

<div> </div>

<div>

dodatkoweinformacje.png

</div>

<div>

PVP tylko na arenie. Miła administracja. Poprostu wejść i grać !;)  Role-Play .</div>

<div>Na serwerze kazdy moze byc kims np. Policjantem,Premierem,Prezydentem.</div>

<div>Mamy wiele atrakcji takich jak: Arena PVP,Kopalnie,Parkour.</div>

<div>Wiecej informacji na serwie.

</div>

<div> </div>

<div>

byadampoloczek.png

</div>

<div> </div>

post-713956-0-58697400-1360159826_thumb.png

post-713956-0-81343600-1360159843_thumb.png

post-713956-0-78522100-1360159852_thumb.png

Opublikowano

serwer zadnego pomysłu -.- nic na nim nie ma , jakiś scierwowaty plugin na toalete i tyle , urealnili by inne rzeczy a nie sranie - -.- ale chyba tylko na tyle ich stać

Opublikowano

Zgadzam się z up'em. Na serwerze trochę wieje nudą . Zróbcie coś wiecej na serwerze,

graphic.png

Opublikowano

Serwer poprostu zajebisty Wbijajcie :)

sygna7.png

 

Aktualnie nic nie robię

Jeśli ktoś jest chętny na projekty typu spolszczenia Gier chętnie pomogę ;)

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...