Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

■ WOJNY GILDII ■ [SV][80S][Dedyk] [Szukamy Administracji]


Albanczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ip.png

mc.lesiuk.net:2620

specyfikacja.png

Typ serwera: Wojny Gildii

slotow : 80

Premium:Nie

Online: Tak

Moby: Tak

Potwory: Tak

PvP: Tak


administracja.png

Head Admin : NoSwearPL // Admin : MasPapir

pluginy.png

Citizens,
AutoMessage, WorldEdit, NoCheatPlus, AntiRelog, PermissionsEx,
AutoSaveWorld, WorldGuard, TreeAssist, Essentials, EssentialsProtect,
EssentialsSpawn, OtherDrops


platne.png

Vip // Svip 6zl // 12 zl






opis.png




Serwer dopiety jest na ostatni guzik tzn , ze przygotowalismy dla was perfekcyjne srodowisko gry.

Pluginy idealnie ze soba współgrają , oraz administracja wszystko nadzoruje . Co tydzien w kazdy piatek bedzie odbywal sie konkurs , parkour spleef itp , . Niedlugo ruszymy rowniez z forum . Zapraszamy bardzo serdecznie . Administracja


P.S Jak jest inny temat z publikacja serwera to prosze o usuniecie tamtego.Ten prosze zostawic



x



x



sd



sadsad



rr



zxc123

Opublikowano

Lipa nie polecam.

1365336413-U179206.png



avatar147.jpg



1365336413-U179206.png



|Grafik|Let´sPlayerowiec|Administrator PCM PVP|Administrator Rzeznia SV+FR|


Aktualnie Na mchc.pl (O.n.l.i.n.e)





Opublikowano

Siemka. Ja w sprawie rekrutacji na admina. Chwilka o mnie. Byłem administratorem w minecraft 3 i mam bardzo duże doświadczenie również na komendy, jestem miłą osobą , która lubi pracować
w grupie i chętnie pomagam nowym graczom, mam dużo czasu wolnego i
nigdy mi się nie zdarzyło zbanować kogoś za nic, traktuje bycie adminem
jako obowiązek powiązany ze szczyptą gry a nie z samą grom jak 3-4
adminów w Polsce. Widziałem serwer i bardzo mi się podoba, mam lat 12 i pół ale jak jest u góry napisane mam duże
doświadczenie i 2 lata bycia adminem za sobą, a jeśli chodzi o reklamy
mogę robić filmiki na YouTube, mikrofon posiadam . Jestem naprawdę ogarniętą osobą nie tak jak inni ludzie. Jak się zdecydujesz
daj znać.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...