Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] ■ HempCraft ■ [1.4.7][SV][21S][Dedyk][FASTEXP[MCMMO] [6LUTY][14:30]


HempCraft

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

HempCraft[/cokor]

serwerminecraft.png

adresip.png

hempcraft.gomc.pl

informacjed.png

myslnik.pngTryb rozgrywki: Survival

myslnik.pngBiała lista: Nie

myslnik.pngIlość slotów: 21

myslnik.pngZwierzęta: Tak

myslnik.pngPotwory: Tak

myslnik.pngPvP: Tak

pluginy.png

Duzo ichh :D pod Survival+Frakcje

ekipal.png

[Wlasiciel]RastaZaris

dodatkoweinformacje.png

Nasza grupa nie jest nową ekipą. Jesteśmy stałą grupą osób, których pasją jest Minecraft.Tworzyliśmy już wiele serwerów Minecraft, które m.in. widniały pod nazwą RastaCraft. Dzisiaj powracamy z lepszą wiedzą, umiejętnościami, a także sprzętem. Serwer jest dopracowywany w każdym aspekcie, aby nie mógł się wkraść bug, a także by była prosta możliwość wykrycia cheatera czy kupna VIP-a. Gwarantujemy rozgrywke na bardzo wysokim poziomie oraz wiele eventów. Zapraszamy ! ! ! SZYBKI EXP !!!

byadampoloczek.png

PISAC PODANIE NA KIDMODA!

PROSZE PISAC PODANIA NA KID MOD!
Opublikowano
Podanie na kidmoda ;]
1. Oficjalny nick minecraft : Kuhciik
2. Wiek : 13
3. Staż w MC : 2 Lata jak nie więcej
4. Ile czasu spędzasz w grze? : 3H + Co najmniej ;p
5. Byłeś kiedyś adminem moderatorem na serwerach? : Byłem.
6. Opisz swoje predyspozycje do obejmowania stanowiska. : Chciałbym pomóc administracji ogarnąć serwer ;p
7. Czy się wyróżniasz bądź czym możesz nam zaimponować? : Lubię budować i w miare dobrze buduję.
8. Kontakt (Gadu-Gadu, TS3) Skype : Skype lub GG ale to PW

9. O jakiej porze dnia jesteś najczęściej dostępny? : Od 15:00
10. Czy jesteś w stanie wesprzeć serwer poprzez SMS/przelew (Tak/Nie/Nie jestem pewien)? : Nie
Pozdrawiam Kuhciik

i2e.png

by Valky

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...