Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer Nizinny Survival ( Kwadratowa masakra)


Ontonieja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
5b724ce4000af5554eaebd46.jpg Nizinny Survival



Informacje3.png



strzalka.gifTYP: Survival


strzalka.gifSloty: 10


strzalka.gifIP: s3.mineserv.eu:16231


strzalka.gifPotwory: Włączone


strzalka.gifZwierzęta: Włączone


strzalka.gifPvP: Włączone


strzalka.gifPremium: Tak


strzalka.gifNether: Włączony


strzalka.gifBialaLista: Tak




Administracja5.png
Oskakso, Dexid1130



pluginy3.png
Dużo



InformacjeDOT3.png
Jest to serwer podobny do kwadratowej masakry. Wymagania dodania do whitelisty to +50 widzów na youtube . +12 lat .I ogarnięte osoby ! Zapraszam na serwer !



Opublikowano

Chce sie sie zapisać na białą liste mam w tym roku 15lat prawie 170widzów na YT i chyba ogarniam :P nick w MC: Rolzi88

Czekam na odpowiedz i pozdrawiam. Seller1ful

Opublikowano

Czekam na nowy mikrofon i zaczynam nagrywać, na starym koncie YT (zostało usunięte przez prawa autorskie) miałem ponad 40 widzów, wiek 14 w tym roku 15 lat :)

 

Pozdrawiam. !

Opublikowano

I chcę dodać że będę aktywny na yt ponieważ :

- Mam bardzo dużo wolnego czasu ( ferie i całe po południa ^^,)

- Lubie to robić

- Lubie uszczęśliwiać ludzi, moją grą i filmikami w gry ^^, (lol)

Opublikowano

Siema,

Mam 14 lat (w kwietniu 15)

Mam 114 widzów na YT

No i ogarniam minecrafta

Mam też skype podam jak zostanę dodany.

96974708884680360232.png
Opublikowano

Siemka

Mam 16 lat (głos 19+)

niestety nie nakręcam filmików na YT ale z chęcią mogę brać udział w czyimś filmiku.

Ogarniam tego typu servery, nie grifuje i takie tam :D

Mam skype i Ts3

Skype: danielbanasiak99 (skype brata)

Buuuuuuuuu :angry:

Opublikowano

Jestem Bartek , mam 17 lat mam TS3,skype,mumble i co tylko bądź , mam 3 000 widzów :)

“Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy” ~Albert Einstain


Opublikowano

Jaki nick w minecrafcie ?

 

 

 

Jaki nick w minecrafcie ?

 

Ahnmitthe

“Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy” ~Albert Einstain


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...