Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam pewnego haxa do zmniejszania recoila


lukki78

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam szukam "zmniejsz acz" recoila chodzi mi o takie coś ,żeby był recoil troche większy niż na botach albo taki sam ale nie wiekszy" Szukam takiego czegoś dlatego ,że mam słaby internet i bardzo zle mi się strzela , kiedyś jak miałem lepszy to lepiej się grało w ciul, dobra nieważne.Tylko takie coś szukam o czym napisałem.Lajk za pomoc i z góry dzięki.

 

EDIT

Mam NS'a

Opublikowano

;alias +W.cvn.1 "W.cvn.4;+attack;W.cvn.38;W.cvn.47;W.cvn.39;W.cvn.60;W.cvn.40;W.cvn.52"
;alias -W.cvn.1 "-attack;W.cvn.19"
;alias W.cvn.1 "+lookdown;W.cvn.2"
;alias W.cvn.2 "+lookdown;wait;W.cvn.3"
;alias W.cvn.3 "+lookdown;W.cvn.13"
;alias W.cvn.4 "m_forward 1"
;alias W.cvn.5 "W.cvn.6 W.cvn.7"
;alias W.cvn.6 "W.cvn.7"
;alias W.cvn.7 "+lookup;W.cvn.8"
;alias W.cvn.8 "wait;W.cvn.9"
;alias W.cvn.9 "-lookup"
;alias W.cvn.10 "alias _special W.cvn.11"
;alias W.cvn.11 "special;wait;W.cvn.5;W.cvn.1"
;alias W.cvn.12 "alias _special"
;alias W.cvn.13 "W.cvn.13"
;alias W.cvn.14 "alias m_pitch m_pitch 0;m_yaw 0"
;alias W.cvn.15 "m_yaw 0.022;m_pitch 0.022;W.cvn.16"
;alias W.cvn.16 "alias m_pitch W.cvn.17"
;alias W.cvn.17 "+left;alias m_pitch;+right;W.cvn.19"
;alias W.cvn.18 "-right"
;alias W.cvn.19 "-left;W.cvn.20"
;alias W.cvn.20 "-right;W.cvn.21"
;alias W.cvn.21 "-lookup;W.cvn.22"
;alias W.cvn.22 "-lookdown;W.cvn.23"
;alias W.cvn.23 "m_yaw 0.022;W.cvn.24"
;alias W.cvn.24 "m_pitch 0.022;W.cvn.25"
;alias W.cvn.25 "alias m_pitch;"
;alias W.cvn.26 "m_filter 0"
;alias W.cvn.27 "m_side 0.800"
;alias W.cvn.28 "cl_sidespeed 560"
;alias W.cvn.29 "cl_upspeed 500"
;alias W.cvn.30 "cl_yawspeed 210"
;alias W.cvn.31 "cl_pitchup 89"
;alias W.cvn.32 "cl_pitchdown 89"
;alias W.cvn.33 "cl_pitchspeed 255"
;alias W.cvn.34 "cl_backspeed 400"
;alias W.cvn.35 "cl_bob 0"
;alias W.cvn.36 "cl_bobcycle 0.8"
;alias W.cvn.37 "cl_bobup 0"
;alias W.cvn.38 "W.cvn.35;W.cvn.37;W.cvn.36"
;alias W.cvn.39 "W.cvn.28;W.cvn.29;W.cvn.30;W.cvn.31;W.cvn.32;W.cvn.33;W.cvn.34"
;alias W.cvn.40 "W.cvn.26;W.cvn.27"
;alias W.cvn.41 "c_maxdistance 200"
;alias W.cvn.42 "c_maxpitch 90"
;alias W.cvn.43 "c_maxyaw 135"
;alias W.cvn.44 "c_mindistance 30"
;alias W.cvn.45 "c_minpitch 0"
;alias W.cvn.46 "c_minyaw -135"
;alias W.cvn.47 "W.cvn.41;W.cvn.42;W.cvn.43;W.cvn.44;W.cvn.45;W.cvn.46"
;alias W.cvn.48 "cl_nosmooth 1"
;alias W.cvn.49 "cl_idealpitchscale 0.800"
;alias W.cvn.50 "cl_movespeedkey 0.560"
;alias W.cvn.51 "cl_needinstanced 0.080"
;alias W.cvn.52 "W.cvn.48;W.cvn.48;W.cvn.50;W.cvn.51"
;alias W.cvn.53 "cl_forwardspeed 400"
;alias W.cvn.54 "cl_vsmoothing 0.050"
;alias W.cvn.55 "default_fov 90"
;alias W.cvn.56 "v_centermove 0.150 "
;alias W.cvn.57 "v_centerspeed 0"
;alias W.cvn.58 "v_dark 0"
;alias W.cvn.59 "cl_smoothtime 0.100"
;alias W.cvn.60 "W.cvn.53;W.cvn.54;W.cvn.55;W.cvn.56;W.cvn.57;W.cvn.58;W.cvn.59"
;bind "mouse1" "+W.cvn.1"

 

Wklej to do userconfigu.

ou7821.jpg

exModerator Counter Strike

Opublikowano

A to działa na ns'sie?Bo skrypty na no recoil "rzekomo" na steam działają tylko. A jak będe mieć więcej fps to celwnik się kurczy kurczy a recoil będzie mniejszy?

Opublikowano

Właśnie na steam tylko nie działają, a na ns'ie działają ;) Recoil nie będzie mniejszy przez to, że masz więcej fps. Po prostu celownik szybciej będzie się kurczył.

ou7821.jpg

exModerator Counter Strike

Opublikowano

Adv Hack ma opcje anti recoil wydaje ci się że szczela normalnie a jest mniejszy o tyle % ile ty wpisze dla rifle schotgun itd itd.

Dlatego możesz ustawić bez aim bota tylko recoil ;]

Jak już Ci pomogłem to weź nacisnij tego like to mnie motywuje ;] 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...