Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Nie mogę napisać postu, PW, ale raport mogę.


Norczan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiejsza aktualizacja IP.Board źle funkcjonuje.

Myślałem że w końcu będę mógł pisać posty nie na mobilne (bo cały czas jakieś błędy), tylko standardowej a tutaj.

Napisałem posta, naciskam na Napisz, a tu że nie napisałem nic.

20130205205913komunikat.png

 

Ponownie zainstalowałem Chrome, usunąłem cokkies - dalej nie działa!

Zna ktoś rozwiązanie?

Ma ktoś takie problemy?

 

PS.

Błędy w mobilnej to takie że np. na forum NFS World mogę udzielić 1 odpowiedzi i muszę się relognąć (pisze że administracja blokuje, że muszę odczekać).

albo ten:

Gdy napisze post, nacisnę w lewym górnym rogu powrót, inny temat i wyskakuje.

20130205220429bdmpcforu.png

Opublikowano

administracja o tym zapewne wie.

rmcf ddosuje mpc.

musimy czekac

Uwaga! Konkurs! Uwaga!
Do wygranie lajki. Co musisz zrobić? Proste
Umieść link do mojego profilu w tym temacie:
KLIK

A każdy post z linkem wynagrodzę lajkiem!

IU4Be.png

Opublikowano

tak, w niektorych dzialach tak mam.

ja na dodatek nie widze statusow w profilu.

Uwaga! Konkurs! Uwaga!
Do wygranie lajki. Co musisz zrobić? Proste
Umieść link do mojego profilu w tym temacie:
KLIK

A każdy post z linkem wynagrodzę lajkiem!

IU4Be.png

Opublikowano

Sądzę, że do jutra wszystko naprawią .. bo też tak mam, ale tzn .. mogę pisać posty i inne ale aktualizację statusów mnie wkurzają ..

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

Dobra, wszytko wiem.

Więcej tutaj:

http://www.mpcforum.pl/topic/845808-yuppi-;-jestesmy-w-koncu-po-upgrade-forum-nie-moesz-pisa-zagldnij-do-rodka/

 

Temat do zamknięcia.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...