Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz] Server MC Realne życie [Brońie] [Skupy] Questy oraz hotele


Mr_Lorez

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

team:

Mr_Lorez

kamil223

Seba334

Być może jinii

Może jaknesdamus na Moderatora

Mody:

opti fine , paint bal i inne

Screeny juz niedługo!!!!



SZUKAMY ADMINÓW

Podania

Nick:

Lat:

Dlaczego ty??:

Ile grasz na Servach:

znaj komend:

Znaj Orto:

Opublikowano

Witam to Jankesadamus i chce napisac podanie na admina

Nick: jankesadamus

Lat: 16

Dlaczego ty??: Gram durzo czasu w minecraft mam 2 latni staz :D Ogarniam all w minecraft i wszystkie pluginy i komendy

Ile grasz na Servach: od 2h do 4h w dni robocze a w Weekendy 10h


znaj komend: Maxymalna!

Znaj Orto: Dobra! nieraz strzele jakas pomyłke ale to chyba jak kazdy! ;D

13_mpcforum-logo.png

 

Opublikowano

Nick: CampeR_Thc

Lat: Za 2 tygodnie 19

Dlaczego ty?: Wolę oglądać dlaczego ja, a tak serio to jestem ogarnięty znam się bardzo dobrze na pluginach (mam aktualnie 2 serwery mc oraz 1 cs 1.6). Posiadam minecrafta premium (nie toleruje piractwa) wg. mnie jest to bez sensu. Nie będę pisał tutaj że znam all komendy bo nikt na całym świecie nie zna wszystkich komend. W mc gram od wersji beta 1.2. Pierwszy raz na multiplayer zagrałem w wersji beta 1.7, wiem trochę długo grałem na single Player.

Ile grasz na servach: Po kilka godz. dziennie ale tylko rano i wieczorem.

Znaj. komend: Myślę że bardzo dobra (nie znam wszystkich ale bardzo szybko się ucze)

Znaj. Orto.: Bardzo dobra :)

Mam nadzieję że rozpatrzycie moje podanie szybko.

Z poważaniem: CampeR_Thc

Opublikowano

JkanekDamus Może Się załapiesz



Jankes jak masz server MC moge się załapać u cb :P na admina?

Opublikowano

Nick: FroostuTM

Lat:15

Dlaczego ty??: Ponieważ jestem miły dla graczy oraz uczciwy


Ile grasz na Servach: No około już od alphy :D

Komendy: /pex //expand /rg setparent define i wszystkie podstawowe komendy typu do pluginów

Ortografia: Moja ocena własnej ortografii 10/10 :D

Opublikowano

@up dobrze by było żebyśmy się zgadali na skype/ts3 i tam wszystko obgadali :D

Mam fajny pomysł na serwer FreeBuild+RolePlay :) (jak coś ja mogę zrobić pliki na serwer)

Opublikowano

Nick: ChRaNu

Lat: 13

Dlaczego ty? : Bo szukałem servera ogarnietego gdzie moge dostac adma

ile grasz na serverach: ze 2 - 3 lata

komendy: 9/10

Ort: 10/10

Znawca
Opublikowano

Tu chodzi o to że bendzie tak Ralnie Brońie zakupy itd

 

Szukamy Adminów!!!!!!!!!!

 

 

Dobże pszemyśle sprawe

 

 

Jini Może PvP lub Survival

 

Jankes Daj Gm mi na tfoim servie pomoge ci go rozbudować

 

To ma być troll? Jeśli tak to prosze przestań. Bo oczy bolą.

A jeśli to nie troll to zalecam słownik.

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Opublikowano

ip mojego serwera FreeBuild: f21.owncraft.pl:25054

ip mojego drugiego serwera survival nie podaje dlatego że i tak nikt tam bez podania nie wejdzie (WhiteLista)

ip do innych moich serwerów (cs 1.6, ts3) znajdziesz na moim forum, link do mojego forum znajdziesz na serwerze FreeBuild.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...