Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte][SPIS] Wszystkie błędy na nowej wersji forum.


Konfitura

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema. Tutaj spisujemy wszystkie błędy, które zauważyliście na nowej wersji. Proszę, aby one się nie powtarzały.

 

- Brak ikonek

- Brak na górze zakładki 'modlogs'

- Brak regulaminu statusów nad nimi

- Brak godziny przy statusie obok daty

- Brak regulaminu w zakładce filmy

 

To chyba tyle, piszcie reszte.

 

@edit, następne:

 

- We wcześniejszej wersji pod działem był opis i dopiero poddziały, teraz jest na odwrót

- http://wrzuc.se/images/51116f74b0a49.png

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Powiem ci bystry jesteś .. ;)

Ale napewno dodadzą .. chyba widzą czego brakuje .

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Weteran
Opublikowano

Jak naciskam zakładkę filmy to mi wyskakuje

 

Fatal error: Method __f__10676990b1ecde242535879e27696350 does not exist in mmgaatr in /home/mpcforum/www/acp7/sources/classes/output/publicOutput.php on line 3997


w dziale download jest dalej daty dodania po angielsku ;p

51118464c6e09.png

graphic.png

Nie otwierać pod żadnym pozorem :D

 

 

1358284006-U713459.png

1356566001-U334301.png

by

 

 

Opublikowano

Nie wiem czy to ma duże znaczenie, ale jak się kogoś cytuje to zamiast 'napisał' jest 'said'. Niby mały błąd, ale irytujący.

Brak wszystkich statusów/wpisów na profilu.

Brak pola na wpisanie statusu.

Opublikowano

Nie wiem czy to ma duże znaczenie, ale jak się kogoś cytuje to zamiast 'napisał' jest 'said'. Niby mały błąd, ale irytujący.

Brak wszystkich statusów/wpisów na profilu.

Brak pola na wpisanie statusu.

Wchodzisz na profilek, zakładka status i jest.

Druga możliwość klikasz na swój nick u góry między pocztą, a avkiem i też jest status.

dwDSnZq.png

 

by @Miyoshi

Opublikowano

Nie wiem czy to ma duże znaczenie, ale jak się kogoś cytuje to zamiast 'napisał' jest 'said'. Niby mały błąd, ale irytujący.

Brak wszystkich statusów/wpisów na profilu.

Brak pola na wpisanie statusu.

po lewej masz nad lubiane

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Ja wam powiem tak, że ostatnia wersja forum było w chuj lepsza.

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

U mnie w ogóle nie da się pisać postów na google chrome, przez firefoxa działa normlanie.

Przeczyść pamięć podręczną.

Można tu dodać jeszcze ten pomarańczowy pasek edycji,co samo w sobie błędem nie jest,ale tamten szary był o niebo lepszy ;]

1377199031-U370188.png


By Valky



Jeśli już wypowiedziałem się w temacie,a ty chcesz mnie o coś zapytać to CYTUJ MOJE POSTY.

Opublikowano

Ja wam powiem tak, że ostatnia wersja forum było w chuj lepsza.

Ja wolą tą, przynajmniej nie ma zbędnych "bajerów".

76561198001815076.png
Opublikowano

Brak Plakietek.
Lepiej aby poprawić statusy jak kiedyś było.

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

To nie wina IPS'u, tylko tego forum. Jest po prostu natłok dodatków, które nie są kompatybilne, a większość trzeba zaktualizować. Fakt faktem, jest to przeskok nie między 3.3.1 a 3.3.2, tylko 3.3.4, a 3.4.2, więc już trochę większy. Gdyby forum było czyste, to tak naprawdę błędy są tylko z edytorem (przyciski ctr+i/u/b nie działają, kopiowanie tekstu po prostu miodzio - 2x enter). Nie działa też ręczne dodawanie bbcode, jeżeli mamy włączony edytor (takie bbcode jak img nie działają, ja lubię klepać bbc z ręki, a jest trudno, bo muszę ciągle przełączać)

Innym razem.

Opublikowano

Jak są podfora to jest np. tak;

  • Pogaduszki
  • Anime,
  • Sport,

itd, po nazwie jest "," (przecinek), a ostatnia nazwa bez jest.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

W powiadomieniach jak mamy zaznaczone statusy to jeżeli user na znak specjalny w nicku (np. TM) to nie przekierowuje na status tylko na stronę główną.

Podczas pisania wpisu na blogu jest opcja "Follow this entry?" - wiadomo co znaczy ale przydało by się spolszczyć.

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Opublikowano

Nie wypisaliście błędy tylko to czego brakuje ;)
Jak na razie jest wszystko czyste bez ingerencji (kierzka)

Bo o tym co już napisaliście to indywidualne dodawanie.

Trzeba poczekać i dodadzą,spolszczą

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Po wciśnięciu "Oznacz jako przeczytany" nie zmienia się czcionka.

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...