Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[NFSW] Wbijanie poziomu - ile trzeba doświadczenia i jakie są nagrody


Norczan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jako kierowca, gdy ukończysz wyścig, pościg albo eksplorację,

zdobywasz punkty reputacji, dzięki którym zdobywasz wyższy poziom i dostajesz:

-nowe Vinyle (naklejki)

-miejsce na samochód

 

Dłuższa wersja:

Zdobywanie punktów reputacji pozwala awansować na kolejne poziomy w grze Need for Speed World. Reputację zdobywa się za wygrywanie wyścigów, pościgów i eksploracji.

Nowe poziomy będą zdobywane, gdy kierowca zgromadzi odpowiednią liczbę punktów reputacji. Pasek reputacji w górnej części HUD-a wskazuje, kiedy awansujesz na kolejny poziom.

Awansując na kolejne poziomy uzyskasz dostęp do dodatkowych miejsc na samochody i nowych kategorii nalepek. Po każdym awansie odblokowany zostanie co najmniej jeden nowy element.

 

 

 

Na jakich poziomach dostajemy naklejki?

 

/poziom/ - /nazwa naklejek/

 

5 - Meridian, Chicane, Linear

7 - Vandal

8 - Eikon, Inkee

15 - Kerosene, Nomad

17 - Hatch

20 - Solo, Shapes, Visior

25 - Vudu

30 - Maskirovka

 

 

 

Na jakich poziomach dostajemy miejsce na samochód?

Razem miejsc na samochody dostajemy 8.

 

Dwa po stworzeniu kierowcy

Jedno na poziomie 12.

Jedno na poziomie 20.

Jedno na poziomie 30.

Jedno na poziomie 40.

Jedno na poziomie 50.

Jedno na poziomie 60 (Nowość).

 

 

 

Ile trzeba zdobyć doświadczenia żeby wbić wyższy poziom?

 

/poziom/ /wymagane doświadczenie/

  1. 100
  2. 200
  3. 875
  4. 875
  5. 1,600
  6. 2,250
  7. 3,000
  8. 3,850
  9. 4,800
  10. 5,850
  11. 7,000
  12. 9,000
  13. 11,200
  14. 13,600
  15. 16,200
  16. 19,000
  17. 22,000
  18. 25,200
  19. 28,600
  20. 32,200
  21. 36,000
  22. 40,000
  23. 44,200
  24. 48,600
  25. 53,200
  26. 58,000
  27. 63,000
  28. 68,200
  29. 73,600
  30. 79,200
  31. 85,000
  32. 94,500
  33. 104,400
  34. 114,700
  35. 125,400
  36. 136,500
  37. 148,800
  38. 159,900
  39. 172,200
  40. 184,900
  41. 198,000
  42. 211,500
  43. 225,400
  44. 239,700
  45. 254,400
  46. 269,500
  47. 285,500
  48. 300,900
  49. 317,200
  50. 333,900
  51. 351,000
  52. 397,980
  53. 417,450
  54. 437,360
  55. 457,710
  56. 478,500
  57. 499,730
  58. 521,400
  59. 543,510
  60. 566,060

 

 

Poradnik stworzony dla osób "nowych" w grze. Myślę że się przyda.

Dlaczego to zrobiłem?

Już kilka osób pisało mi na PW i na forum o tym.

To są takie podstawy World'a.

 

Jak się nie przyda to proszę skopiować (dosłownie) go do FAQ albo ogólne informacje o NFS World.

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dlaczego pierwsze miejsce na auto dostaje się na 12 a drugie na 20 i kolejne co 10poziomów? - Trochę nie równo, o to mi chodzi. :)

1373821288-U865823.png


Zrób dla mnie sygnaturę i zdobądź 20 Lubię To!


[sygnatura] Ravin.


Opublikowano

Dlaczego pierwsze miejsce na auto dostaje się na 12 a drugie na 20 i kolejne co 10poziomów? - Trochę nie równo, o to mi chodzi. :)

Może nie równo, ale jak założysz kierowce i dostaniesz 2 sloty, to i tak wcześniej niż na 12 poziom nie uzbierasz na 3 samochód za IGC.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nie jestem pewien ale wydaje mi się, że ta ilość Reputacji na kolejnych poziomach jest źle rozpisana. Na najwyższych poziomach różnica między nimi jest to około 20 000 reputacji

a w grze mam wrażenie, że dostając z mnożnikiem za rajd ponad 1000 reputacji, muszę jej zdobyć conajmniej z 40 - 50 tysięcy...

Hmm?

142g9ox.png
Retired Need For Speed: World Player 2pocfa1.png

Opublikowano

Nie jestem pewien ale wydaje mi się, że ta ilość Reputacji na kolejnych poziomach jest źle rozpisana. Na najwyższych poziomach różnica między nimi jest to około 20 000 reputacji

a w grze mam wrażenie, że dostając z mnożnikiem za rajd ponad 1000 reputacji, muszę jej zdobyć conajmniej z 40 - 50 tysięcy...

Hmm?

W górnej części gry masz taki pasek, który pokazuje ci ile masz doświadczenia.

Popatrz sobie na niego.

 

/edit

Znaczy przejedź na niego i zobaczysz ile masz doświadczenia.

Opublikowano

0/589 050

tyle mam na 60 lvlu (czyli nie widzę tu mojego stanu Repa bo mam już full)

 

Ale w takim razie gra musi coś oszukiwać... Szybko licząc nabiłem wczoraj około 2 000 000 Repa za pościgi w kilka godzin.

Awansowałem w ten sposób z 52 czy coś koło tego na 60 poziom.

Licząc rep między poziomami to wyszło mi sporo za dużo a licząc każdy poziom od zera to prawie o połowe za mało (liczę, że zdobyłem trochę więcej repa bo zaokrąglałem do mniejszej liczby)

 

Musiałbym zrobić jakiegoś nowego kierowcę i zobaczyć jak to działa bo nie zgadza mi się to liczenie.

Co do Twojej wersji to jest ona poprawna, widocznie gra ma jakiś inny przelicznik.

 

Ale jednak po moich wczorajszych awansach wynika, że ilość repa na każdy poziom jest liczona od zera (czyli od 59 do 60 lvlu musimy nabić te prawie 600k repa)

142g9ox.png
Retired Need For Speed: World Player 2pocfa1.png

  • Biter. zmienił(a) tytuł na [NFSW] Wbijanie poziomu - ile trzeba doświadczenia i jakie są nagrody

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...