Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaką grę byście woleli?  

46 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak? gre by?cie woleli?( gdyby wysz?a;))

    • MW4
      3
    • Crysis 3
      8
    • Far Cry 4
      13
    • Wiedzmin 3
      22

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jaką grę BYŚCIE WOLELI?

 

MW4

 

CRYSIS 3

 

FAR CRY 4

 

WIEDZMIN 3

 

PS.

ŻADNA GRA KTÓRA ZNAJDUJE SIĘ POWYŻEJ NIE ISTNIEJE(JESZCZE!!! :) :) :) )

cYF.jpg

Opublikowano

Co Ty piszesz, przecież Crysis 3 już istnieje (można brać w BETĘ). Poza tym jak można wybierać gry, których jeszcze nie ma? Wybierając tak, wybieramy poprzednie odsłony tych serii lub po prostu nazwy.

Single Player  Inne MMO  exModerator ► Degradacja ► exModerator

Opublikowano

Co Ty piszesz, przecież Crysis 3 już istnieje (można brać w BETĘ). Poza tym jak można wybierać gry, których jeszcze nie ma? Wybierając tak, wybieramy poprzednie odsłony tych serii lub po prostu nazwy.

 

Nie zrozumiałeś tego tematu...

cYF.jpg

Opublikowano

Crysis 3 już istnieję :P a MW4 nie wyjdzie. Gdybyś uważnie śledził kampanie MW to byś wiedział że już się skończyło. Co do wybierania z pośród tych gier to wybrałbym Wiedzmina 3 : ) Ponoć pracują nad nowym silnikiem : >

gj6Xe.png Pomagam na GG ( 9509484 ) i PM. Jeśli masz sprawę to pisz ; )
by Valky

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Far Cry 4 , Ponieważ trójeczka wyszła znakomicie, to czwórka powinna być o niebo lepsza :D

Opublikowano

1. Wiedźmin 3 - ciężko wybrać między Wiedźminem i FC4, ponieważ obie serie trzymają genialny poziom

2. Far Cry 4

3. Crysis - dwójka i trójka to jak dla mnie totalna lipa. Nastawienie na grafikę i zero grywalności. Tylko pierwsza część miał klimat i była majstersztykiem.

4. MW4 - podobnie jak wyżej. Pierwsze MW jest genialne do dziś, a kolejne to już coraz słabsze kopie jedynie z dobrą fabułą i coraz gorszym multi

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...