Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

A Jednak Da Się Ukończyć „wowa”


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

(03-12-2009)

Tajwańczyk o pseudonimie Little Gray zdobył wszystkie osiągnięcia w “World of WarCraft”, co można porównać do przejścia gry.

 

W założeniu twórców gier MMO, a przede wszystkim deweloperów z Blizzarda, których to wszystkim znane dzieło pt. „World of WarCraft” zostało okrzyknięte najpopularniejszą grą MMO, rozgrywka w tego typu produkcjach może trwać bez końca. Jest tyle do zrobienia, że praktycznie niemożliwe jest wykonanie „wszystkiego”, co równałoby się przejściu całej gry.

 

* Zobacz galerię z gry

 

Niemożliwe stało się jednak faktem. Tajwański gracz Little Gray, posiadający postać taureńskiego druida na maksymalnym, 80 poziomie, zdobył wszystkie 986 osiągnięć (system osiągnięć został wprowadzony do „World of WarCraft” wraz z końcem ubiegłego roku, kiedy to premierę miał drugi dodatek – „Wrath of the Lich King”).

 

Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że Tajwańczykowi brakuje jednego punktu za osiągnięcie o nazwie „BB King”, a pełną pulę punktów Litte Gray posiada dzięki błędowi w naliczaniu osiągnięć za walki PvP. Nie umniejsza to jednak jego sukcesu. Statystyki (w tym i tym miejscu) Little Gray’a nie pozostawiają wątpliwości:

 

- 496,359 zabitych przeciwników

 

- 5906 wykonanych questów

 

- 7,255,538,878 zadanych obrażeń

 

- 1,377,435,762 wyleczonych obrażeń

 

- 284 rajdy z udziałem 25 graczy

 

Te liczby naprawdę robią wrażenie. Jedno jest pewne – Litte Gray musiał spędzić nad swoją ukochaną grą naprawdę dużo czasu.

Ziuziek

 

 

Co o tym myślicie na pewno grał no-lifie i za 2 3 miechy dodadzą mu świeżą dawkę questów i przeciwników do zabicia

 

 

 

To jest ukryta treść, proszę

notoacta250.png


Opublikowano

Ehh pewnie srał pod siebie...

Zapewne no-life...

Mózg wyżarty przez wowa...

Ale cóż zdarzają się i takie przypadki...

A że ten osobnik woli siedzieć przed kompem zamiast wyjść na dwór i zażyć świeżego powietrza to już jego sprawa...

07be881a3e09b3d3.jpg

Opublikowano

Może i no-life, ale teraz mam nowego boga *Q*...

 

Anyway, pomyślcie za ile on tą postać może sprzedać...

Hip-Hop nie umarł.

Opublikowano

Wszystko Sie da ale to nie zdrowe 24h na kompie .

ja obecnie mam 64 level i z chyba 320questów mam :P

zalmicie2.png

Gdyby Turcji nie było Silkroad Stałby 4ever

A Turaski Doładuwują Konta Ryżojadom z Joymaxu

A my MPC Forum Nie tolerujmy Turasków i Ryżojadów ^^

Opublikowano

@2xUP

nom niezdrowe

@UP

Sokrorov w jakom ty grę nie grałeś w silka global priv, metin2 , wow chce ci się

zzy9.jpg

29456.jpg

Silkroad= zeus GOKUxXPLxX:70lv Titan= Xx_FokuS_xX:55lv RuSRO=? Metin2= EwenementJP:78lv


  • "Nigdy nie kłuć się z idiotą, nie warto, najpierw sprowadzi cie do swojego poziomu,
    a później pobije doświadczeniem"
  • "Gdyby po ziemi stąpały ideały... Gdyby czyn był godny chwały... Gdyby wielkie nominały
    każdą kieszeń oblężały..."

Opublikowano

Ehh pewnie srał pod siebie...

Zapewne no-life...

Mózg wyżarty przez wowa...

Ale cóż zdarzają się i takie przypadki...

A że ten osobnik woli siedzieć przed kompem zamiast wyjść na dwór i zażyć świeżego powietrza to już jego sprawa...

 

Dokładnie, tylko jak "przeszedł" WoW'a to w co on teraz będzie grał ... :D

prfbem1k3khmjswkuvvp.png

GG: 8197286

Opublikowano

Dokładnie, tylko jak "przeszedł" WoW'a to w co on teraz będzie grał ... :D

 

Specjalnie dla niego będą nowe questy i inne pierdoły.

Opublikowano

OMG Gram w World of Warcraft mam 44 Level Mroczny Elf i ukonczyłem z 30questów xD

Piszę Poprawnie Po Polsku i Staram sie Pomagać playerom na rózne sposoby ...

Gadu Gadu:17766221

 

Jak Poznałem MPC Forum ?

Przez Mojego Brata Sokrorova

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...