Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Kraina[SkyBlock] [WL] Wojna drużyn PODANIA!


ReGGaEBoY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
prezentacjax.png

Kwadratowa Kraina[skyBlock] [WL] Wojna drużyn PODANIA!

informacjeo.png

083.gif Adres IP:start pod wieczór

083.gif Typ Serwera:Sky-Block

083.gif Potwory:Tak

083.gif Zwierzeta:Tak

083.gif PvP:Tak

083.gif Premium:Nie

083.gif Sloty:10

083.gif Biala Lista:Tak

083.gif Nether:Tak

083.gif On/Off: ikonkabf.png

 

pluginyy.png

KM3

ekipab.png

Wariacik

infododatkowe.png

Serwer sky-block typu kwadratowa maskara !

Na serwerze są dwie drużyny czerwona i niebieska.

Jest czas pokoju i wojny. Częste eventy!

 

Wzór podania:

Nick:

Wiek:

Staż w minecraftcie:

Dlaczego ty?:

Masz ts'a i micro?

Podaj mi twojego skypa lub wbij na ts acolytes.pl

  • 1 post [~]
  • 10 postów[~]
  • 25 postów [~]
  • 50 postów [~]
  • 100 postów [x]
  • 150 postów [x]

Opublikowano

Nick: MrCreeper

Wiek: 12

Staż w minecraftcie: Około półtora roku.

Dlaczego ty?: Jestem ogarnięty. Znam ortografię. Pomagam innym. Mam doświadczenie na tego typu serwerach.

Masz ts'a i micro?: Tak

Mój skype to : kubaplichta280

sseekj.jpg

Opublikowano

Nick: GorylPL

Wiek: 15 LAT

Staż w minecraftcie: Gram od wersji 1.2 Beta ^^

 

Dlaczego ty?: Dlaczego ja ? Ponieważ lubię grę zespołową i naparzanie się w grupach.

 

Masz ts'a i micro?: Tak

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Boshe Wariacik -.-

Nie polecam juz w widoku na samego Administratora tego serwera :P

Nie ogarnia wogule niczego.

Total nie ogar na tsie tylko krzyczy drze sie zeby go ludzie uslyszeli :>

Nie polecam.

Może jut­ro przyj­dzie szyb­ciej, gdy zaczniemy żyć te­raźniej­szością i przes­ta­niemy się mar­twić o przyszłość.

Opublikowano

Boshe Wariacik -.-

Nie polecam juz w widoku na samego Administratora tego serwera :P

Nie ogarnia wogule niczego.

Total nie ogar na tsie tylko krzyczy drze sie zeby go ludzie uslyszeli :>

Nie polecam.

A jak tam twój włam na nasz serwer ? A tak wgl. nieogar na ts ty chyba siebie nie słyszałeś :)

  • 1 post [~]
  • 10 postów[~]
  • 25 postów [~]
  • 50 postów [~]
  • 100 postów [x]
  • 150 postów [x]

Opublikowano

Az tak nie ogarniasz ze przed wlamem sie zabezppieczyc nie umeisz o.O

Może jut­ro przyj­dzie szyb­ciej, gdy zaczniemy żyć te­raźniej­szością i przes­ta­niemy się mar­twić o przyszłość.

Opublikowano

Nick:MrGumis

Wiek:12

Staż w minecrafcie: 2,5 roku

 

Dlaczego ty?: Jestem ogarnięty. Znam ortografię. Pomagam innym

 

Masz ts'a i micro?: Tak

Mój nick na skype to :gwiazdun.pimpak5

 

Opublikowano

Nick:GameToU

Wiek:17

Staż w minecraftcie: Od 1.6 (około)

Dlaczego ty?: Ponieważ lubię serwery typu skyblock , oraz kwadratowa masakra .. wspolna gra jest super ;d

 

Masz ts'a i micro?: Tak

@down: sorry ale cos sie dzieje z serwerem , nie mozesz odpalic czy cos..? Chciałbym zagrać ale jak widze narazie nie ma możliwości , jak coś mogę pomóc, ogarniam co nie co.

Opublikowano

Ehe oczywiście wjebałeś się do bazy danych jak widły w gnój

 

Rekrutacja OFF Prosze o close tematu

  • 1 post [~]
  • 10 postów[~]
  • 25 postów [~]
  • 50 postów [~]
  • 100 postów [x]
  • 150 postów [x]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...