Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Wersja 1.4.7][Survival][Frakcje] #SmileCraft , Zapraszamy ! !


MatqQ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Diamond_%28Gem%29.pngSmileCraftDiamond_%28Gem%29.png

1337427196-U363900.png

de2zjo.gifAdres IP: 91.193.54.87:25566

de2zjo.gifTyp Serwera:Frakcje+Survival

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifVIP,SVip Tak

de2zjo.gifSloty: 20

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

 

1337427292-U363900.png

HeadAdmin:RASTROv

HeadAdmin:Matq

Admin:Janosik252

Rekrutacja: ON

1337427314-U363900.png

 

Ogarnięty serwer

-zero lagów

-Na serwerze organizujemy eventy .

Czym są Frakcje?

Jest to plugin który daje wiele możliwości, m.in:

- posiadanie przez frakcję terenu (cuboida) (min 3 graczy w gilidii i dodatnia moc)

- wojny, sojusze, pakty o nieagresji

- ochrona skrzyń, piecy itd. na terenie gilidii. Jednak może on zostać przejęty przez wrogą gilidię po wypowiedzeniu wojny oraz zabiciu kilku(nastu) członków!

Opublikowano

Zapraszam Zarąbista Atmosfera ...

Pełen Porządek Na Serwerze ...

Miła Administracja ...

Zero Lagów ...

Ogarnięty Serwer ...

Polecam Wszystkim !!! Zapraszajcie Znajomych

 

Zapraszam Serdecznie :D

Opublikowano

Nie Polecam !

- Administracja obraza

- Gracze wrzucaja na rodzicow , a admin mutuje kogo nie trzeba.

- Slaba budowa Spawn

- Zabijaja nowych graczy

- kick'a za to czego nie zrobisz chciał banowac , ponieważ gracz powiedział , że dałem ip mu na msg , co jest wgl nie prawda.

Opublikowano

Po 1... Nikt ci tego nie udowodni że cie ktoś obrażal ...

Po 2... Każdy gracz który gra na tym serwie mówi że serw jest Zajeb**ty...

Po 3... Administracja kara gdy ktoś nie przestrzega REGULAMINU !!!

Po 4... Budowa Spawn nie powiem ze jest znakomita ale nie trzeba ładnego spawnu żeby można było grać nie potrzeby ci spawn do grania na serwie, rozumiem może być jakiś taki zwykły ale żeby było ogarnięte co gdzie jest (wszystkie wiadomości potrzebne do grania na serwie)

Po 5... Jak administracja ma niby zaprzestać zabijania nowych graczy przez innych graczy, jak gra kilkanaście osób to nie tak łatwo opanować wszystkich tak więc nie wiadomo jak na to zaradzić

 

 

Zapraszam Bardzo Serwer Jest Świetny Polecam !!! :D

Opublikowano

Zapraszam Zapraszam Bardzo Serdecznie Na Znakomity Serwer :D !!!

Zapraszajcie Znajomych

Rekrutacja ON Potrzebujemy Technika Do Niektórych Pluginów

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...