Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Ogół grafiki na multi pogorszył się po miesiącu


sruPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam otóż taki problem. Po paru miesiącach gry, wbicia 55 lvl itd. grafika ustawiona na ultra wygląda jak wyjęta kartka z kieszeni. Im mniejsza tym jeszcze gorzej wygląda, choć wcześniej wszystko chodziło super płynnie i bez problemów. Mam Win 7, laptop Lenovo G580, wątpię żeby to był jakiś problem z sterownikami, ale nie jestem pewien. Reinstalka z zostawieniem save'a nie pomogła, usunięcie profilu też.

 

PROSZĘ O JAK NAJSZYBSZE UDZIELENIE POMOCY!

Nasza stronka o Cod4 i Team'ie:

www.livetokill.pl

b_560_95_1.png

Opublikowano

Pokaż ss gry , zreinstaluj sterowniki do grafy , w ostateczności format

 

Ogólnie zauważyłem duży spadek fps, chociaż zawsze było ponad 200 minimum, i jak widać samo menu wygląda okropnie choć wszystko jest na full ustawione. Wcześniej tak nie było, gra chodziła normalnie 2 miesiące. Jakieś instrukcje co do reinstalki sterowników do grafy? Mam GF 610m jakby co.

codgrafass.png

Nasza stronka o Cod4 i Team'ie:

www.livetokill.pl

b_560_95_1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...