Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Potrzebuje plikow "game" 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pliki Serwerowe By Kociol!

Sicagnelem game z tego linku http://www.mediafire...dxfc3uv2tpufvrz i juz jestem po tym zgrywaniu game juz ostatnia kombinajca wpsanie koendy ./Start i serwer powinnien juz działac, lecz mi nei działa poniewaz wyskakuje błąd a raczej trzy

./game: not found

./game99: Not found

./auth: Not found

 

Tu sie zanjduje filmik instrukatzowy jak wgrywac pliki itp http://www.youtube.c...h?v=d9QGZjv47IA

 

Czy ktos mi podesle pliki Game lub jakis pomnysł co moge z tym zrobic? tylko zalezy mi na czasie:)

 

Edit.

ss : http://c.wrzuta.pl/w...game_noot_found nie mogłem wstawic tu bo zaduzy rozmiar, wiec macei ss i prosze o pomoc

 

Edit.

nigdy nie ywsyłałem plikow ze skanem i nie wiem jak to zrobic, ale poaprze na google to moze znajde

 

Edit.

A tu jeszcze jeden s gdzie wgralem game http://c.wrzuta.pl/w...bd02/file_zilla

 

Edit nie do dam skanu bo nei umiem:P nie wiem jak a kompa mam tak teraz zawalonegowszystkim programami itp bo chce zrobic ten serw a nie moge bo głupie game wyskakuje

Opublikowano

Skroty zrob ln -s

 

Prosił bym po polsku:) nie czaje co ty piszesz:D jestem zielone z tego robie to pierwszy raz wiec jak cos piszesz to prosił bym o solidne wytłumaczenie:D

Z gory dziekuje;)

Opublikowano

zrestartuj całkiem bsd komenda: reboot

 

czyli normalnie rebot wpsac w konsole i wpisac pasy od poczatku? to jzu jutro sie ty m zajme

Dam edit jak bede cos wiedział :)

 

I jeszcze jedno, jak juz to zrobie itp to jak mam wzucic to do packa i co tam sie robie wogole bo na poradniku tego nie ma

 

 

Stary jestes wielki udało sie:D hueheueheu http://c.wrzuta.pl/w...rwer_postawiony tu jest link do ss co jzu zrobilem i mam nadzieje ze to to i mui sie udało teraz bym prosił o pomoc dalsza , bo nie ma jeje w wideo poradniku

Opublikowano

ref p

prosze o i o info jak gotowa maszyne mam wzucic do packa?

czy jakos tak bo tego nie czaje, prosil bym o szvzegolowe wyjasnienie:) jak dla zielonego:)

Opublikowano

Up 3 nie reboot wystarczy killall game az bd komunikat

I killall db

Opublikowano

We freebsd wpisujesz :

Killall game

Az wyskoczy no such proces

Killall db az wydkovzy no such proces

Opublikowano

xxx


Pomagam w projektach dotyczących programowania (C++/C/Java/C#/inne). Jak masz jakiś problem, napisz do mnie, wspólnie poszukamy rozwiązania ;).

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...