Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Poprawka] Quest się wgrywa ale nie startuje


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może mi ktoś powiedzieć dlaczego ten quest NIE STARTUJE.

Wgrywa się normalnie ale w grze po wbiciu 3lvl on się nie pojawia.

Przerobiłem z innego questa tak na szybko chciałem to zrobić bo zabardzo questów pisać nie umiem no i sie kurwa wkurwiłem bo nie wiem jak go naprawić...

 

Proszę o pomoc...

 

quest metin_lv3 begin
state start begin
when login or levelup with pc.get_level() ==3 begin
setstate( metinlv3 )
end
end

state metinlv3 begin
when letter begin
send_letter("Zniszcz Metin Cierpienia!")
end
when button or info begin
say_title("Zniszcz Metiny Cierpienia!")
say("Twoim zadaniem jest zniszczyć 5 metinów cierpienia")
say("aby poprawić swoje umiejętności bojowe.")
say_reward( "Do tej pory zniszczyłeś "..""..pc.getqf("state").." Metinów Cierpiania")
say("")
say_reward("Metiny Cierpienia Znajdziesz w m1")
chat("Musisz zniszczyć jeszcze: "..5-pc.getqf("state").."!")
end

when 8001.kill begin
local count = pc.getqf("state") + 1
if count <= 5 then
pc.setqf("state", count)
q.set_counter("Pozostała ilość", 5 - count)
if count == 5 then
say_title("Zadanie Wykonane.")
say("Zniszczyłeś 5 metinów cierpienia")
say("W nagrode otrzymujesz troche doświadczenia")
say("oraz BonuS ")
say("")
say_reward("1% Silny Przeciwko Potworom!!")

pc.give_exp2(7000)
notice_all(" ".. pc.get_name() .." Zniszczył\a 5 Metinów Cierpienia!! ")
set_quest_state("metin_lv7", "run")
pc.setqf("state", 0)
set_state(__COMPLETE__)
end
end
end
end
state __COMPLETE__ begin
end
end

 

 

@edit

 

dobra znalazłem inny quest, taki sam który raczej działa

pośpieszyłem się z tym tematem

proszę o usunięcie

Opublikowano

http://wklej.to/cIXQA

Poprawione TABy.

3 linijka zamiast ==3 dałem >=3.

Polskie znaki przy cudzysłowie (np.: say("xxxć") trzeba zmienić na say("xxxć ") )

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...