Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.4.7] [PVP + FRAKCJE + 150SL] Szukamy moderatorów!


aownerasdasd

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bardzo polecam server może nie jest zbyt zaludniony ale to się pewnie z czasem poprawi administracja pomocna super server pvp skrzynki pochowane admini nie robia takich eventów jak diaxy na spawnie ! lub daja enchant ostr 127. Tam tak nie ma ! tam walczysz z prawie równymi także jest sklep panuje miła atfosmera !

Opublikowano

-Wiek: 14,5 lat

 

-Umiejetność komend w skali 1/10 :8/7

 

Czy masz mikrofon: Mam ale słaby .

Będziesz reklamował serwer?: ten server tak , inne nie .

Dlaczego Ty? : bo jestem ogarnięty itd.

Opublikowano

Wiek : 12 lat

 

Umiejętność komend w skali : 8/10

 

Czy masz mikrofon : Tak oczywiście lecz kontakt tylko skype

 

Będziesz reklamował server : Jak mi się uda to tak nawet będę robił to z chęcią

 

Dlaczego ty : Moją pasją są servery pvp oraz nie jestem trollem a także pomagam graczom. Nie rozdaje przedmiotów a na grubsze sprawy to czekam na H@.

 

Ponieważ nie che czegoś zwalić. Próbuję znależć rozsądne wyjście w sprawach konfliktowych również staram się wytłumaczyc graczom dlaczego np. dostaną

 

bana lub za co dostali kicka badź mute. To na tyle z mojej strony proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania na moderatora.

 

Dziękuję LegendManu

Opublikowano

-Wiek: 14,5 lat

 

-Umiejetność komend w skali 1/10 :8/7

 

Czy masz mikrofon: Mam ale słaby .

Będziesz reklamował serwer?: ten server tak , inne nie .

Dlaczego Ty? : bo jestem ogarnięty itd.

Rozpisz się bardziej, pozdrawiam.

Opublikowano

NICK w Grze :lukiboss

-Wiek:16

 

-Umiejetność komend w skali 9/10

 

Czy masz mikrofon:Tak(sprawny ale też kupuję Nowy ;p)

 

Będziesz reklamował serwer?:Tak ile się da to go zareklamuję

 

Dlaczego Ty? :Hmm więc tak jestem osobą która świetnie się dogaduję z innymi dobrze pracuję w Grupie mam nadzieję że serwer będzie jak najlepszy i postaram się aby Inni Gracze mieli jak najlepsze wspomnienia z tego serwera

Masz w czymś problem pisz na PW z chęcią pomogę :)

 

                                                         Pomogłem daj Like ciebie to nie kosztuje a mnie motywuje do dalszej pracy !! :)

Opublikowano

W Minecraft muj nick to ELPERYY mam 14 lat umie 4/10 komend

Mam MIKRO ALE W reklamaci matality moge reklamowaci server na yutube ja bo jestem ogarem nie jak oni

 

 

 

MOGE BYCI TYM MODERATOREM MAM TESZ TS3 I SKEJPE

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...