Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Co zrobic żeby w automessage było naprzykłąd tak [AutoMsg] Zyczymy milej gry


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co zrobic żeby w automessage było naprzykłąd tak [AutoMsg] Zyczymy milej gry

ja mam w automessage takie cos

 

 

 

# ----------------------------------------------------

# AutoMessage Configuration File

# ----------------------------------------------------

# Configuration:

# enabled - Disable to stop plugin from broadcasting (true or false)

# interval - The time in between each broadcast in seconds

# prefix - The tag shown at the beginning of a broadcast

# random - Randomize broadcasted messages (true or false)

# logToConsole - Disable to prevent console SPAM (true or false)

# Messages:

# Add a new message with the format - Message

# Add color codes by prefixing with &

# Example: &aHello &bWorld!

# Messages can be placed on separate lines by using the $n delimiter.

# Example: &aHello $n&bWorld!

# Add commands to your messages by starting the line with /.

# Example: /time set 0

# ----------------------------------------------------

 

settings:

enabled: true

interval: 45

prefix:

random: false

logToConsole: true

messages:

msg='&4Zyczymy milej gry

msg='&bAdministracja nieodpowiada za itemy gracza...

msg='&bUwaga mapa nie jest jeszcze gotowa!

Opublikowano

settings:

enabled: true

interval: 45

prefix:AutoMSG

random: false

logToConsole: true

messages:

msg='&4Zyczymy milej gry

msg='&bAdministracja nieodpowiada za itemy gracza...

msg='&bUwaga mapa nie jest jeszcze gotowa!

msg='&bZyczymy milej gry

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...